Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki szakított egy langyos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szakított egy langyos, de jól működő kapcsolatból az megbánta?

Figyelt kérdés

Hogyan alakult?

Esetleg van olyan, aki benne maradt, és mégis jóra fordult?


júl. 25. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam ilyenben és nem bántam meg. 4 évig tartott a dolog és semerre nem ment. Ha ezt tudom akkor 2 év után véget vetek neki.
júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer összeálltam egy csendesrendes incel tipussal mert ugye becsüljük meg inkább.


Gondoltam majd megszeretem.

Hát nem az lett hanem még azt is megutáltam ha csak levegőt vesz.

Nem birtam már elviselni azt sem ha csak látnom kell vagy egyaltalán van.

Szakítottam korrekten hogy ez nekem nem megy.


Ilyen szakítást szerintem megbánni sem lehet soha hogy nem kínzom magam tovább.

Ma is évek mulva ha összefutunk már 1 óra is sok belőle/év is.

júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondolok 2, hanem olyan, ami amúgy jól működik, csak gagyi beleunt, befásolt, nincs szex, stb. De ilyen fel sem merül, hogy zavarjon a levegővétele is. Nem, egyáltalán nem zavar. De a hiánya sem....
júl. 25. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gagyi, beleunt, befásult, nincs szex, nem zavar a hiánya sem, akkor az a kapcsolat nem müködik jól. Felesleges fenntartani.
júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg.

Kiléptem egy olyan kapcsolatból amiben nem éreztem magam jól. Véges az időnk itt a földön, így legalább megadtam a legetőséget a volt páromnak hogy olyasvalakit találjon akivel összeillenek. Ő azóta megházasodott, én szingli vagyok. De legalább tettem szert némi önismeretre.

júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bantam meg.
júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!