Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Éreztetek már úgy hogy megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy hogy megtalálhatok életek párját, de az élet máshogy döntött és el szakadtatok egymástól?

Figyelt kérdés

Azt hiszem végre örökre.

De hogyan tovább?

Ismerkedni még nem tudok egy jó ideig, de hogyan legyek túl rajta hogyan felejtsem el?


júl. 5. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

itt nyár, menj el boltba vásárolj be italokat, minden este 5-6 pohár erős koktél és alszol majd mint a bunda...és az este megoldva. Már csak a nappal marad.

Ha van barinő vagy család akkor nyaralás is összehozható.


Aztán majd észre fogod venni mikor átlépsz abba a fázisba, hogy " ki nem sz@rja le..." na ekkor ismerkedhetsz nyugodtan mert neki jó te meg szopnál tovább csak pityeregve.

júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Volt ilyen, igen. Nehezen éltem meg nagyon. De megváltozott a gondolkodásom, így már nem foglalkoztat ez a téma. Ma már másként tekintek a nőkre, a világra.
júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Utóbbi 4 páromnál pont ez volt.
júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem az élet döntött, ketten döntötték el úgy, hogy jobb külön, illetve egyikőtök. Pluszban nem lehet az életed szerelme ha vége. Ne idealizáld az egész kapcsolatot, őt fölöslegesen és akkor majd túllépsz rajta.
júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Sok élete párja van az embernek, csak velük épp nem találkozik, mert épp gyászolja a kapcsolatot élete párja miatt...
júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs olyan hogy az elet döntött. A másik döntött így.

Az ha pl vkit lecsuknak (nem elrabolta tőled őt az élet hanem seftelt es azert mert lesz.rta a kapcsolatát.)

Vagy beviszik katonának missioba háboruba lelövik (Ő vonult be..)

Tini volt es elkoltoztek a szüleivel 1000 km re es elszakitottak igy titeket egymástol.(évek múlva felnotten is megkereshetett volna újra..)

Ő kulfoldon tanul el dolgozik de neked itt van mindenkid itt telepedsz le.(itt is a 2 ember nem alkalmazkodik és nem az élet meg a sors keze)


Es szoval ha vkinek nem kellesz elhagy meg stb az miatt meg pont kár bőgni is.

júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja...
júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Lehetett életed szerelme. Csak talán te jobban szeretted, mint ő téged. Hasonló cipőben járok, nálam anyukát szerette jobban. Szerintem nyugodtan gyászold meg a kapcsolatot. A hogyan továbbra még én sem tudom a kérdést. Sokan okoskodnak itt, de azért a többség anonim módon tesz, mások fájdalmán nevetve.
júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!