Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Emlékszek ki voltam előző...

Emlékszek ki voltam előző életemben, megtalálhatom a "családját"?

Figyelt kérdés

94ben haltam meg 18 évesen. Szőke hajú lány voltam . Foszlányaim vannak kiskorom óta , nevem Szamba/Szomba/Szombati (nemtudom pontosan) de Otília , úgy emlékszek szept.13.-án temettek el, láttam a temetést is.. próbáltam mindenhogy rákeresni de sikertelenül..

szegények voltunk, halálomkor lenge szoknyában voltam gumicsizmában , egy bőrkesztyűs férfi hátulról rámtámadt és szíven szúrt.

Próbáltam mindenhogy rákeresni de sikertelenül :/ csak úgy kíváncsiságból,hogy beugrana e még valami.

Házunkra is emlékszek + a belsejére. Meg mintha lenne egy bátyjám.

40/41 éves lennék , most 21vagyok 96os. De már vagy 13éves korom óta keresgélek



2017. márc. 7. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Feltűnési viszketegséged van?
2017. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Leszámítva, hogy kamu kérdés, a gyilkosság ritka Magyarországon és nem nehéz lenyomozni.
2017. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Itt találtam neked egy 94-es gyilkosságot, de nincs tettes. Az adatait pedig nem hiszem, hogy csak úgy bárkinek kiadnák.

[link]

2017. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
94%
Én is emlékszem egy pár emlékfoszlányra, de nem annyira, mint te. Szerintem nagyon szerencsés lehetsz, hogy emlékszel ilyenekre. Te is tisztában vagy (nem tudom, de szerintem) hogy naaaaagyon ritka, hogy ennyire részletes az emlékezés. biztos, hogy megtalálod a régi magadat. Én nem tudok segíteni, úgyhogy sok sikert kívánok! :)
2017. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Ha láttad saját temetésed, kivételes halott lehettél!

.

Kérdésed olvasásakor három lehetséges eset 'ugrott' be:

- kérdésed kamu;

- hülyének nézel bennünket;

- saját idiótizmusod akarod ránk ragasztani.

Jóindulatom bizonyításaképp az elsőnél maradok (feltételesen).

2017. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nah te szoke haju lany :D...mit szivsz ? Nem azt mondom, hogy nagy forgatokonyviro vagyok...de azzal a cuccal amit szivsz...egy igazi Christopher Nolan lennek. Egyszeruen fantasztikus amit irtal. Remelem lesz meg folytatasa...kivancsian varom :D
2017. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg megtörtént akkor igen, lehet. Mit tennél, ha megtalálnád a 18 éves lány családját?
2017. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia. Nekem az utobbi odőben van pár emlékem egy családról elég bizar az egész XD.

Csak azokat nem értem akik parasztúl ide kommentáltak..basszus..ha nem hisztek ezekbe minek irtok ,és néztek lérdeseket ebbe a takegóriába?

Nem tudhatjátok mire emlékszik,és mire nem..Ha meg jobban megvizsgáljuk az előző életet miért ne lehetne??

Ha van skizophrénia(egy testbe két lélek) akkor miért nem születhetsz üjra?

Persze amikor tudosok felhozzák azt az elméletet,hogy vannak dimenziók,azokat figyelemmel kiséritek.

Aki meg tényleg nem hiszi el az meg ne irjon semmit. Minek kell piszkálni a másikat?

Ez az oldal erre való,hogy ha bizar kérdése van az embernek,amit másnak nem tesz fel,itt felteheti.

Ezek szeint mégse mert ilyen trollokal van tele.Pedig tök jó oldal lenne,de más munkáját teszitek tönkre.

És az is..itt nagy a szátok,de élőbe nek ez lenne..adnátok a jópofit,majd a háta mögött röhögnétek.(amit most nyugodtan tagadjatok)

Nekem is támadhattok, de felesleges lenne ,mert ez csak egy vélemény ée szírintem még normállis is.


A lérdésre vissza térve, probálj többre visszagondolni,ha kell jegyzetelj,lehet eszedbe jut egy kulcsfontosságú tény.

Csak egy valami. Ez lehet akár egy fa is,vagy szobor,helyszín,akármi..ha meg is találod őket,sajnos sokra nem mennél,mert azóta ők is öregedtek,plusz ha nem hosznek ebben,lehet neked se fognak hinni.

De azért sok szerencsét


(én nem magyon hiszek az újászületésbe ,de igyekeztem normállisan válaszolni,meg mivel vannak bizar emlékeim ,így nem zárom ki ezt a lehetőséget sem.)

2018. jún. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!