Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehet az oka ha valaki le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ha valaki le tilt majd egy kis idő után vissza vonja?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt. Nem fogalmaznák így mert ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt. Csak el voltunk egymással. De az utóbbi időben csak veszekedtünk és annyira meg romlott a kapcsolat hogy időnként meg is szakadt. De mindig vissza találtunk egymáshoz bármi is történt.

De leg utóbb annyira magára haragítottam hogy le tiltott.

Sokáig magam alatt voltam, biztos voltam benne hogy végleg mivel le tiltott.

Egy hónapig tiltva voltam most a napokban viszont fel oldott.

Talán hiányzom neki? Nem merek és nem is tudnék írni neki csak úgy mert haragban váltunk el meg az is valószínű hogy nem is akar beszélgetni mint rég csak fel oldott, de az azt jelenti hogy gondol rám?


tegnapelőtt 17:48
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
A képeidre mégiscsak jó kiverni.
tegnapelőtt 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rájött hogy kicsit hiányzol.
tegnapelőtt 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!