Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szociopata/pszichopata férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szociopata/pszichopata férfit hogyan lehet rávenni arra, hogy újra velem legyen szakítás után és vegyen is el?

Figyelt kérdés
Én 27 éves nárcisztikus és paranoid nő vagyok
jún. 24. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ennél rosszabbul leplezett trollkérdés kevés volt eddig itt.
jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szomorú az egészben, hogy nem troll vagyok, hanem egy szenvedő nő aki beleszeretett egy dokiba
jún. 24. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen ilyen mellett akarsz szenvedni keress egy diliházat, ott válogass azok már kezeltetik magukat legalább.
jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes pár lennétek... 🤦
jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy pszichopata dokiba? Hol praktizál? Csak hogy ne járjak arrafele.
jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5. Orvosok között gyakori a jelenség.
jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

"A szomorú az egészben, hogy nem troll vagyok"


A trollok pont ezt mondják.

jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaja én meg asztronauta vagyok, de tééééééééééééényleg 😂😂😂
jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Furcsa párosítás

Nekem ugyan van tapasztalatom nárcisztikus (enyhén) nővel, de hozzájuk inkább kifejezetten az elkerülő személyiségzavaros férfiak illenek akiket kedvükre irányíthatnak.

Egy nyilván érzéketlen pszihopatát viszont hogy tudsz irányítani?

Gondolom itt tört meg a kapcsolat is, hiszen nem tudtad kontrollálni, nem tudtál rá hatni.

A nárcisztikus manipulációkon keresztül tartja kézben a kapcsolatot de csakis ebben a felállásban tud kapcsolatban funkcionálni. Na most egy érzéketlen férfival szemben ez nem fog működni, és így felesleges is törni magadat hogy újrakezdd a kapcsolatot.

A nárcisztikus nők is képesek eldobni áldozataikat, javallom próbald te is ezt tenni, exemnek sikerült is

jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyrészről nem kéne ilyen mentális állapotot elfogadni, másrészről már ez a vágy is súlyos mentális probléma és más segítséget keresnék...
tegnapelőtt 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!