Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni azt, hogy össze akartunk házasodni, de végül szakítottunk?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok, nem tudok aludni. Minden nap mellettem volt, most pedig örökre nélküle kell élnem. Nagyon fáj, úgy érzem, ezen nem tudok túllépni, vele akartam összekötni az életem.
jún. 19. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

csak annyi a különbség köztetek és mások között, hogy "össze akartatok házasodni"


Kb. ugyanúgy továbblépsz majd mint mindenki más egy szakítás után. Idővel, elfoglaltságokkal.

jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok. Másfél hónapja szakítottunk a barátnőmmel, akivel azt hittem, együtt fogom leélni az életem, és ő lesz a feleségem. Minden nap mellettem volt, aztán teljesen megszakított velem minden kapcsolatot, letiltott és eltűnt az életemből. Ezt egyszerűen képtelenség elfogadni és feldolgozni, borzalmas érzés. Egy ideig altatóval tudtam aludni, de már az sem segít. Nem találom önmagam. Amit talán tanácsként adhatnék neked, az az, hogy próbálj minél több időt barátok és családtagok körében tölteni. Úgy veszem észre, hogy ez az egyetlen dolog, ami kicsit eltereli a figyelmemet róla és enyhíti a fájdalmamat, amikor társaságban vagyok. Ne hagyd, hogy ez az időszak teljesen magányosan teljen el, mert a szeretteid támogatása és jelenléte segíthet átvészelni ezt a nehéz időszakot. Kitartás és mielőbbi enyhülést kívánok a fájdalmadra.
jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az idő, ha az sem, akkor majd egy új kapcsolat fogja tudni feledtetni őt.
jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik.
jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig csak közvetlen utána fájdalmas, hidd el lesz még olyan idő is hogy hálálkodni fogsz hogy vele végülis így alakult, mert jöhetnek/jönnek 1000x jobb dolgok is:)
jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Dikkmooooo annyi másik nő van, nem szabad komolyan venni egyiket sem.
jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Legalabb megtudtad hogy kamuzott ő nem akart összeházasodni.
jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
30%

Valami habosbabosba beleringattad magad, vagy miért akkora szó ez, h össze akartatok hàzasodni?


Szerintem am sem akartatok, max egyikőtök.

jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak a lényeget nem írtad, le. Az okot, hogy miért is hátrált ki?
jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 es, nem lényeg, mivel nem erről szòl a kérdés.
jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!