Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért oldott fel instan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért oldott fel instan?

Figyelt kérdés

Sziasztok 8 hónapja hogy szakítottunk a volt barátnőmmel (közösen), az instam az nem volt neki letiltva, viszont 4 hónapja írtunk utoljára (ő keresett meg valami miatt) majd akkor fogott és lekorlátozott az uzeneteknel. Ilyenkor ugye nem látni hogy az illető mikor van fent, nem kapja meg az üzeneteket stb.

Na most 2 napja észre vettem hogy feloldotta mivel az üzeneteknél látom hogy mikor elérhető, mikor volt fent stb.

Ennek mi értelme hogy feloldotta a korlátozást?

Mert azt még megtudnám érteni hogy ha instan, fbn lennék letiltva és úgy oldana fel mert mondjuk "kíváncsi" mivan velem, de ez??

Persze engem ő már nem érdekel és van egy alakuló kapcsolatom, csak kíváncsi vagyok hogy ki mit mond erről.



jún. 19. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lényegtelen, de ha annyira érdekel kérdezd meg őt.
jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Azért valami gondolatmenetel végig kellet fusson az agyán, míg az ujjaival elbotorkált az insta beállításai közt, egészen oda ahol feloldott.

Szerintem nem jött be az élet neki, és várja, hogy írj rá, mivel a női ego határtalan akár az Isten állatkertje, ő nem fog írni.

jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó lennél szexre, vagy kapcsolatra de aztán vége lenne újra.
jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én már nem akarok tőle semmit, ezek szerint ő még mindig gondol rám.

Mert mi értelme hogy feloldott az üzenetekbe? Azt várta hogy meglátom és majd ráírok?

jún. 19. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, akkor tiltsd le. Viszont nagyon is érdekel, mert még kérdést is kiírtál ide erről. Ha hidegen hagyna, csak elsiklottál volna a dolog felett.
jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dehogy érdekel, engem az érdekel hogy valaki miért csinál ilyet.

Mert ha magát az instat vagy fbt oldana fel azt megertenem de ezt hogy az uziknel a korlátozást ezt nem értem.

jún. 19. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!