Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem beakar követni instán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem beakar követni instán?

Figyelt kérdés

Az exbarátnőm aki kb. 3 hónapja szakított velem majd rögtön ezután összejött mássál, szerintem a másikért hagyott ott a minap követési kérést küldött instán és rám is írt, hogy bekövetett.Kérdeztem tőle, hogy miért és annyi volt a válasz, hogy most miért ne kövessen. Neki azóta is megvan az új barátja akivel elmondása szerint az egész életüket eltervezték. Ennek a dolognak még annyi az előzménye, hogy a szakítás után letöröltem mindenhonnan majd rá egy hónapra mindenhol visszajelöltük egymást de instán aztmondta nem tud követni mert ő ezt nem tudja nézni, hogy én milyen lányokat követek és rögtön utána, hogy végignézte a követéseimet kikövetett.

Mit gondoltok a mostani szituációról miért lehet?

Esetleg volt valaikivel hasonló?

24F



2021. dec. 29. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ne jelöld vissza, és ne foglalkozz vele. Ex.
2021. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez tini kategória.

Ha tényleg az exed miért foglalkozol vele? Had kövessen ha ő ettől boldog.

Engem is követ az exem meg szívez pedig egy éve nem része az életemnek. Tudomásul veszem és semmi több.

Biztos kellenél még neki, de akkor meg minek neki az új pasi?!

2021. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez kb mintha 2 kiskölyök lenne XD


Mondjuk én ezt 23 évesen kinőttem. 31f

2021. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a kérdést már feltetted.
2021. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kövessen, ha akar, pont nem érdekelne. Ha téged zavar, tiltsd le, oszt ennyi
2021. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kövessen! Tedd ki a csajoddal a képeket
2021. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!