Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csodálkozik ha leakarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik ha leakarom buktatni és követni? Még én vagyom a hülye?

Figyelt kérdés
A párom hazudott nekem,hogy kivel hol és mikor találkozik, bebizonyosodott,hogy hazudott.Most hétvégén csinált egy programot nélkülem, wellness hétvége...Azt mondta barátitársaggal megy,de nem akarom elhinni ezek után,próbálok bízni benne,de ezek után elég nehéz.Mondtam neki,hogy utána fogok menni és megbizonyosodok róla,mert nem akarom,hogy átverjen,mert már az is fura,hogy engem nem hívott.Ti tudni akarnátok az igazat és utána mennétek még ha ciki is?
2019. nov. 13. 07:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék utána.

De, azonnal szakítanék.

2019. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő hazudik, te követed es nyomozol. Mi a sz..r ertelme van ennek a kapcsolatnak?
2019. nov. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésed alapján, már ne is haragudj, de egy paranoiás libának tűnsz. Valószínűnek tartom, hogy nem is hazudott neked a pasid, csak te kombináltad úgy, vagy ha hazudott, akkor azért, mert folyamatosan féltékenykedsz.
2019. nov. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ma 08:14


Én vagyok a pasi..Nem kombinálok egyáltalán,azt hazudta hogy a barátnőjével találkozik, közben meg egy pasival találkozott.Láttam az üzenetet a Messengeren,ilyen üzenetek,hogy de jol érezték magukat..meg hogy masszázs nálad vagy nálam??Szerinted ez kombináció??

2019. nov. 13. 08:18
 5/20 anonim ***** válasza:
2019. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen az enyém,csam kifelejtettem ezt a fontos infót..
2019. nov. 13. 08:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#6, az nem kombináció, az épp elég ok a szakítást a.

Mi fenét akarsz még megtudni?

2019. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Masik kerdesedet latva valahol meg is ertem. A bizalom elveszett es igy hogy meg a csak ennek tudataban is elmegy wellnessre nelkuled, haaaat. Ha bizalom nincs, akkor kapcsolat se
2019. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Kár nyomozni, ki kell dobni. Csak kínzod magad tovább azzal, amit a szíved mélyén amúg is tudsz, hogy félrement egy pasassal.30n
2019. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

ma 09:26


Akkor hogyan tud velem lefeküdni úgy hogy még el is élvez??De most komolyan?

2019. nov. 13. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!