Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csodálkozik ha leakarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik ha leakarom buktatni és követni? Még én vagyom a hülye?

Figyelt kérdés
A párom hazudott nekem,hogy kivel hol és mikor találkozik, bebizonyosodott,hogy hazudott.Most hétvégén csinált egy programot nélkülem, wellness hétvége...Azt mondta barátitársaggal megy,de nem akarom elhinni ezek után,próbálok bízni benne,de ezek után elég nehéz.Mondtam neki,hogy utána fogok menni és megbizonyosodok róla,mert nem akarom,hogy átverjen,mert már az is fura,hogy engem nem hívott.Ti tudni akarnátok az igazat és utána mennétek még ha ciki is?
2019. nov. 13. 07:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#10: a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Bizonyitekod már van, bőven elég ahhoz, hogy kidobd.

2019. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Jaj te, hogy tud lefekudni veled? Ahogy irtak, a kettonek semmi koze egymashoz. Hany olyan meg olyan van ahol es aki tart mast is az allando mellett es mindkettovel lefekszik... nem mindenkinek megy csak ugy hogy hatalmas szerelmet kell ereznie a masik irant. Jobb lenne ha ezt megbeszelnetek ugy igazan, es onnan dontsd el hova tovabb
2019. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne köze a szex mennyiségéhez meg minőségéhez ehhez?! A felvetést is abszurdnak tartom. Elég naív hozzáállás, hogy ha van elég és jó szex, akkor biztos nem megy félre a másik :D

Kicsit degradáló is valahol.

2019. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék utána, minek? Szakítanék, mert ezek után már úgyse bíznék benne többet. Semmi kedvem nem lenne követni és jól megalázni magam mellé, semmit nem érnék vele.
2019. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy "csodálkozik".

Bejelentetted, hogy követni fogod?

Nyomozónak ne állj!

2019. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

ma 12:16


Nem állok,felfogadok egyet.

2019. nov. 13. 12:34
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire hülye nem lehet valaki már bocs :D


1:Ezek után még mit kell nyomozgatni?


2:Ki az a hülye aki előre figyelmezteti a másikat, hogy követni fogja???

2019. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
42%
Jólvan Kérdező, járasd még le jobban magad, így is a padló alá alázott az asszony. Legalább egy minimális tartásod lenne éa kihajítanád. Nem, neked kínoznod kell még magad ilyenekkel, hogy utánajársz.
2019. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, full hülye vagy, a súlyosabb fajtából. Ha lenne egy kis eszed nem költenél nyomozóra meg nem követnéd ezt a lotyót, hanem kitennéd a szűrét még most.
2019. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te ha a saját szemeddel látnád, hogy nyomkodja egy pasi, akkor is nyomozót fogadnál, hogy biztos-e?
2019. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!