Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert szepult meg ennyire, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szepult meg ennyire, ez normalis szakitas elott?

Figyelt kérdés

Nem jo a kapcsolatunk regota, intimitas kb 0, meg amugy is borzaszto sokat veszekszunk.

Eldontottem hogy szakitok a hetvegen. De azota meg ugy erzem, hogy ez nagyon nehez lesz es annyi szep emlekunk van, en tenyleg szerettem ezt az embert :( nagyon faj ez az egesz, es egy reszem meg vele akarna lenni.

Mas is kuzdott ilyen erzesekkel?


jún. 12. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Normális, én is nehezen élem meg a szakítást. De el kell fogadni, hogy ami nem működik, az nem működik. Ilyenkor csak a nosztalgia dolgozik bennünk.
jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Mert legalább volt egy pasid
jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert igaz volt.
jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szépült meg, csak te szépnek akarod látni, mert bízol a folytatásban. De ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. Persze nehéz, de nyűglődni és húzni egymás idejét még nehezebb.
jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizonytalanságtól való félelem megszépíti a múltat, mindenkinél előfordul. Nem véletlenül szakít az emberek többsége úgy, hogy már van más.
jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!