Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az mit jelent, ha az exem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha az exem a kapcsolat alatt is és utána is elégedetlen magával?

Figyelt kérdés

Az első randin a barátom (ma már 29 férfi exem) kérdezte, hogy szüksége van-e plasztikai beavatkozásra az arcán.


Engem természetesen eldobott, hiaba én szakítottam vele, mindig visszacsalt, hogy ő szakithasson.


Szőke gyönyörű plastic infukencereket követ és egyidejűleg hajnoveszto tanácsokat adó átlag infukencereket is.


Tetszik neki az a fajta mű nő, vagy azokat is csak ilyen visszaigazolás szerűen követi, hogy ha megkapná, az neki pozitív visszaigazolás?


Nem vagyok csúnya lány, nekem is csak póthaj és önbarnító kellene, hogy azon a szinten legyek, mint azok a lányok és nyilván pénz.


Nyugtassatok meg, hogy nem nálam jobbat keres,hanem ez róla szól


jún. 10. 13:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Fuu ez az auto korrekt. *Influencereket
jún. 10. 13:17
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a felnőtt filmeknek is van ehhez köze...
jún. 10. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Önértékelési zavara van. Ez nem rólad szól, az a rész is csak az ő egója miatt kellett, hogy újra összejöttetek majd ő szakított. Ezektől érzi jobbnak magát.
jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!