Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex párom azzal dicsekszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex párom azzal dicsekszik, hogy kurvázik. Hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Teljesen érthetetlen helyzetbe kerültem a minap. Exem több órán keresztül ecsetelte, hogy milyen éjszakai életet él amióta szétmentünk. Nem tudom, hogy ez hogyan került szóba, de magam is meglepődtem amikor elkezdte mondani én meg csak hallgattam. Én direkt nem mondtam semmit, gondoltam, hogy nem kell itt nagyobb fájdalmakat átélni, de ő csak tetézte. Nagyon gondolkozok azon, hogy tiltsam, vagy legalábbis leírjam neki, hogy ez miért volt szánalmas a részéről. Közel 10 évig voltunk együtt. Ti mit tennétek a helyemben?

jún. 3. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most prostizik, vagy éjszakai életet él 1 estés kalandokkal? Mert nem mindegy.


Közölném vele, hogy ez magánügy, mesélje másnak, mert téged nem érdekel, h mennyire aljasodott le, ha már qvázásra megy rá, mert nem akad a horgára senki.

jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Megírod neki, lehet pont akkor élvez el valamelyikbe duplán, hogy "haha, bejött a terv!"


Nem kell/szabad reagálni az ilyesmire. Szard le.

jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne reagálj. Minek beszélsz az exeddel egyáltalán?!
jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ő “pénzbeni” szolgáltatásként hivatkozott rá. Úgyhogy nem hiszem, hogy ez egyéjszakásra vonatkozott volna. De ha arra, akkor is szánalmas, hogy ezt az ex párjának ecseteli.

Nem beszélünk, csupán a névnapja alkalmából felköszöntöttem. Majd gondolom enyhén ittas állapotban felhívott, és kezdte a monológját.

jún. 3. 09:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Minek köszöntöd fel a névnapján?

Másodszor: Minek hallgatod végig telefonon a f@szságait?

És végül: Minek foglalkozol egyáltalán az exeddel?

Mi az, hogy hogyan reagáljak? Sehogy!!!

jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Exem több órán keresztül ecsetelte, hogy milyen éjszakai életet él amióta szétmentünk."


Miért beszélgetsz vele több órán keresztül? Főleg ilyen dolgokat, miért vagy hajlandó végig hallgatni amihez már nincsen semmi közöd?


Az egyetlen logikus lépés az lett volna, hogy leépíted amikor rákezd erre.

jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán közölném vele, hogy a helyében nem dicsekednék azzal, mennyire szánalmas vagyok, hogy még a szexért is fizetnem kell.
jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az itt a nagy kérdés, hogy miért beszélsz vele???????
jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

7 es válaszoló:


Azt tudod hogy a párkapcsolat sem egy ingyenes dolog? Tehát ha jól átgondolod ott sincs ingyen a szex,csak nézőpont kérdése😀 Csak ott a párkapcsolat miatt kell fizetned,itt meg kimondottan a szexért.Annyi hogy a párkapcsolatban arányaiban többet szexelsz,de az is százezres tételre jön ki hóvégére😀egy válás vagy szakítás esetén meg inkább hagyjuk mik a követkeumények.Én pl semmivel nem érzem kevesebbnek magam ettől,sőt jobb is hogy nincs egy hálátlan örök elégedetlen sunyi ringyó a nyakamon😀

jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9: nem ingyenelo nokkel kell osszejonni. Egy normalis kapcsolat es hazassag ugy mukodik, hogy mindket fel dolgozik, es belerakja a kozosbe a penzet. Aztan ha akarnak gyereket, akkor sem az lesz, hogy apa tartja el az egesz csaladot, ugyanis a no is kap csedet meg gyedet, ami eleg jo penz (felteve, ha ugye munkahelyrol ment szulni, nem a labat logatta evekig).
jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!