Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem megy a tovább lépés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a tovább lépés. Hogyan éljem ezt túl?

Figyelt kérdés
A 4 éves párkapcsolatomnak egyik pillanatról a másikra vége lett. A volt barátom biztosan mentális problémákkal küzdött, mert tavaly ilyenkor is szakított 2 hónapig illetve 2x még felvetette a szakítást ezen kívül. Ami furcsa, hogy ezt most egy annyira jó időszak előzte meg, hogy nem számítottam rá. Mindent megbeszéltünk,ő hozta fel a gyerek témát, mondta mindig, hogy milyen boldog velem és aznap is amikor elkezdett fura lenni, lefeküdtünk és utána elkezdett nem beszélni hozzám meg nem válaszolni. Ez így ment 2 hétig, amikor elé mentem, hogy beszéljünk, ő nem akart, mert hogy ő már messengeren szakított de végül szerintem undorító módon szakított élőben is. Szerinte nem, szerintem nem normális az, hogy közlöd hogy azért fogsz más lányokkal lefeküdni azonnal,hogy tudja hogy az engem megbánt és őt majd az élteti. Ezután rámírt, egy 5 nappal, hogy ő csak beszélgetni szeretne velem az is tök jó volt. Utána egy héttel kérte, hogy menjünk el kávézni, erre jeleztem neki, hogy még nem állok készen. Utána egyszer írtam neki valamit amiből az lett, hogy hajnali 4-ig beszélgettünk, majdnem átjött hozzám, mondta hogy szeret meg hiányzom neki. Viszont ezután teljesen eltűnt megint. Ezt utána igy kissé számon kértem tőle hogy miert tunt el, nagyon passzív agresszívan válaszolt és ez az a pont ahol én rontottam el. Mert két-három nappal később kicsit részeges állapotba ráírtam és elkezdtem, hogy teljesen összetört engem, nem értem miért kellett hitegetni és testileg meg lelkileg kihasználni, nem értem mi történt és hogy én voltam a hülye, hogy elhittem amiket mondott stb. stb. de nem túl kedvesen. Erre visszakaptam, hogy nem használt ki testileg mert nem csalt meg (?, szerintem az azért súrolja a határokat, hogy mind a 4 majdnem szakítás előtt azért még lefeküdt velem) és hogy szerinte az egy normális szakítás volt akármit csinált volna én szarul lennék. Erre szintén 50-szer leírtam, hogy nem értem mi történt 1 óra alatt aközött, hogy gyereket tervezett és hogy utána nem szólt hozzám, de azt is leírtam, hogy mennyire szeretem és mennyire csak segíteni akartam neki. Mondta, hogy nem tudja mi a célom ezzel a beszélgetéssel. Azóta bevallottam magamnak, hogy próbáltam neki is fájdalmat okozni, mint ahogy ő nekem. Utána megkaptam, hogy nem érti miért pánikolok és hogy igen, hajnali 4-ig beszélgetett velem mert bizonytalan volt, de így hogy ez a beszélgetés megtörtént, köszönhetően nekem már 100%-ig biztos abba, hogy nem akar velem lenni mert megutált. És ez volt az a pont, ahol tudom, hogy nem jogosan hibáztat mert én tényleg csak leírtam neki az érzéseimet és az üzenetek fele az volt, hogy hagyja, hogy segítsek neki mert szeretem. De azzal, hogy kimondta, hogy ez a beszélgetés rontotta el az esélyt, hogy újra visszajöjjön hozzám,olyan önhibáztatásba kezdtem. Pedig valahol tényleg csak kiálltam magamért, meg a hitegetésért és lehet csak rámkente de így, hogy tudom hogy már ezért nem bizonytalan ebbe belehalok. 3 napja csak sírok, úgy érzem mintha még együtt lennék vele, de nem tudom mit csinálhatnék. A családjával és a barátaival nagyon jóba voltam de velük se beszélhetek semmit ezért olyan mintha az életem egy részét vesztettem volna el. Bármit megtennék, hogy visszaszerezzem, akkor is ha tudom, hogy csak azért utált meg, mert szembesítettem azzal, hogy nem oké amit csinált. De belehalok annyira hiányzik. Hagyjak neki időt és reménykedjek, hogy nem rontottam el véglegesen? Azután a hajnali 4-ig beszélgetés utan, nem kellett volna rairnom

jún. 3. 08:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"csak magamat hibáztatom, miközben tudom, hogy csak az érzéseimet mondtam el, ő meg kibújt a felelősség alól"

Hogy őt nem érdekelték az érzéseid, az nem csak a te hibád. Valószínűleg mind a ketten rosszul választottatok párt - egymást.

jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamiben igaza van:


Nem kellett volna felelősségre vonni amikor te készségesen tartottad vele a kapcsolatot, sőt le is feküdtél vele. Úgy jön le, hogy ragaszkodott még, nem tudott elengedni (valami miatt), de amikor elkezdted hibáztatni, hogy kihasznált akkor még az is eltűnt egykettőre. Nem kér a segítségedből, igazából nem is tudsz neki segíteni, csakis ő saját magán pszichológussal.

jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Én szerintem az égvilágon semmi baja nincs mint ahogyan te képzeled el. Egyszerűen kapcsolatfüggő. Talán szeretett téged egy ideig, de 2x szakított veled és még 2x fenyegetőzött vele majd 2x kirakott a fenébe - először online aztán offline és te mégis vissza akarsz még mindig mászni.


Most nem tudom, hogy te is kapcsolatfüggő vagy-e,vagy inkább te neked van valami baj a toronyban, de jó lenne hogyha túllépnél rajta.


Megmondta, hogy más lányokkal fog szexelni azért, hogy vedd már végre észre magad, azt is tudatta, hogy csak beszélgetni akar és te akkor is jóformán könyörögtél neki, hogy vele lehess.


Te saját magad kínzod, már túl van rajtad, neked is követni kéne a lépteit.

jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, hogy ezt mondom, de szerintem te is be vagy kattanva fejben, csak máshogy.
jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amit leírsz az egy se veled, se nélküled kapcsolat ami azért jön létre két ember között, mert lelkileg mind ketten sérültek vagytok és a két sérülés kompatibilis egymással. Az ilyen hullámzó érzelmeknek semmi köze a nagy szerelmekhez, pedig sokan összekeverik azzal, mert azt hiszik és érzik mintha mindig is ismerték volna a másikat, de nem ez van, hanem az ahogyan egymást bántjátok,az az ismerős, mert így bántottak titeket gyerekkorotokban a hozzátok legközelebb állók és ez adja ezt a "olyan mintha mindig is ismertük volna egymást" érzést, vagy az "annyira hasonlóak vagyunk". Amit leírtál az egy bántalmazói kapcsolat, elköteleződési problémákkal megspékelve. Az hogy azt mondta neked, hogy gyereket akar, nem jelent semmit, az exem is ilyeneket mondott, de amikor odakerült volna a sor, rögtön visszahőkölt és mint utóbb kiderült az utánam jövő két lánynak ugyanezt a sz@r dumát adta elő és ugyanúgy nem állt bele. Ez csak amolyan "kampány fogás", sosem azt kell meghallani amit mond a másik hanem azt kell nézni amit megtesz. A te esetedben meg olyan nagy dolgokat nem vitt véghez, sőt, igazából lerázza magáról a felelősséget és játssza a fogd meg ereszd meg játékot amivel te azonosulsz is. Lebegtet téged és az hogy így viselkedik veled nem azt mutatja, hogy szeret. Ha szeretek valakit azzal nem bánok így, nem sértődök meg azon, ha szembesít a hibáimmal, hanem leülök vele megbeszéljük és megpróbáljuk megoldani, ő nem a megoldást keresi, hanem hol szakít, hol kibékül, inkább ez annak a jele, hogy nem akar, nem tud egyedül lenni és amíg nem akad jobb addig te is jó leszel. Nem szabad ilyen méltatlan helyzetekbe ennyi ideig beleragadni, ez neked nem jó, itt az egyetlen aki sérül az te vagy és ameddig ezt a játékot te is fenn tartod addig ne is várj tőle mást mint amit most kapsz. Egy férfi se értékeli az olyan nőket akik bármit megtennének, csak ahogy az adott pasi velük maradjon. Ez inkább emlékezteti a pasikat egy saját bejáratú rabszolgára mint a nagy betűs nőre és ez esetben él az a közhely, hogy a rabszolgáját senki sem becsüli. Lépj tovább, kezdj el egy önismereti kurzust, hogy a jövőben ilyen méltatlan helyzetbe többet ne kerülj, de ettől az embertől ne várj semmi jót, te nem tudsz neki segíteni, minden ember csak saját magán tud segíteni, javítani, másokon nem és ez tényleg így van. Szedd össze magad és lépj tovább.
jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
Emberi mivoltunk hajnala óta mindenki túlélt már legalább egy ilyet. Neked is menni fog.
jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!