Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet túllépni egy 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni egy 5 hónapos kapcsolaton? Hogyan tudnám elfelejteni? 28/F

Figyelt kérdés
Május 21.én szakított velem a barátnőm.. előtte 1 héttel nagyon összevesztünk. Alapból ritkán veszekedtünk és azt hittem szeret..Nos Én szerelmes voltam/vagyok belé. Jelenleg kiégve érzem magam, üresnek..Mit kellene tennem hogy újra tudjak ismerkedni? Mert most annyira fásult vagyok, hogy emberhez nincs kedvem szólni..A régi önmagam roncsa lettem pár hét alatt..:/ Valaki valami tipp? Mennyi szokott lenni ennek a lefolyása mert olyan gyakran nem vagyok szerelmes és párkapcsolatom is csak elvétve volt, amikből többnyire Én léptem ki.

máj. 31. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ismerkedj még.
máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Első veszekedés és már egyből szakítás? Ez még nagyon korai történet. Már biztos, hogy ebből nem lehet folytatás? Talán csak le kéne ülnötök beszélni nyugodtan és változtatni amin lehet.
máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy nagyobb veszekedés még nem a világ, azért ha egy ilyennél már szakít, ott vagy nála van baj, vagy valami olyan történt ami hát, nem tudom, megütötted, vagy olyan durva kegyetlen szavakat vágtál hozzá, amiben alapjaiban aláztad meg és tiportad el a nőiességét.


Gondolom nem ilyesmi történt, másrészt, ha nem ilyesmi volt, de tényleg nagy veszekedés volt, akkor tényleg a nőnél van valami hiba, hogy egy veszekedés és kész vége.


Amúgy ez az állapot lehet 2 hét, míg elhalványulnak az érzelmek és tudsz nyitni mások felé, de akár lehet 4-5 év is. Nálam egy 8 hónapos kapcsolat vágta be a kaput 3-4 évre nálam.


Szóval rajtad áll, a személyiségeden, a dinamikádon, hogy mikor leszel túl rajta.

máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért 28 évesen nem ott kene tartani, hogy apró csepro dolgokon egyből szakítanak ahelyett, hogy alapból normálisan megbeszelnék. Ha meg így volt, akkor ezen nincs mit megbeszélni a továbbiakban.
máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszekedés után egy héttel szakított, akkor nem hiszem, hogy akarná még ezt a kapcsolatot. Gondolom, átgondolta a veszekedés után, hogy akarja-e még folytatni és hogy mit érez a kérdező iránt. Ez nem egy hirtelen döntésnek tűnik, amit a vita hevében tesznek az emberek néha.
máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az idő a nagy gyógyító. Előbb-utóbb minden sebet begyógyít. Ezt is be fogja.
jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!