Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt hogy szakítás után pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy szakítás után pár évvel megkeresett az exed? Ha igen hány év után? És milyen indokkal?

Figyelt kérdés

máj. 29. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Volt, kb másfél év után. Találkozni akart mindenképpen, azt mondta, fontosat akar mondani. Kíváncsi voltam, elmentem. Közölte, hogy ő gondolkodott, és arra jutott, hogy igazságtalan, hogy ő csinált belőlem nőt, mert előtte egy kis r*banc voltam (WTF???), és igazságtalan, hogy az ő munkájának gyümölcsét a jelenlegi párom élvezi, ezért leszek szíves visszamenni hozzá...
máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt a mindenit, egyes!:) Nem semmi a hapsi.
máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
12 évig voltunk együtt, nagyon nehezen viselte, amikor azt mondtam, hogy elég volt, tehát ő már rögtön elköltözésem után is folyamatosan zaklatott, nagyjából másfél évig, aztán az elmúlt 15 évben már csak évente, kétévente bukkan fel és mindig érdeklődéssel kezdődik, hogy hogy vagyok, mi újság velem, aztán jön a te voltál életem nagy szerelme ... pedig már házas és gyereke is van.
máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, aki ~1 évvel szakítás után rám írt, hogy amúgy az egykori évfordulós vacsink felét szeretné kérni, mert kéne a pénz (nagyjából 10e forintról volt szó... Vagy még annyiról sem).

Egy másik meg jó 3-4 évvel szakítás után, hogy ugye nem haragszom még rá, amiért megcsalt és párhuzamosan tartott mellettem más nőt :D

Egy harmadik ~fél évvel szakítás után írt, hogy azért szexelni még összejárhatnánk (amúgy ő szakított velem, és akkor még nagyon fájt az egész, akkor még bőven halálszerelmes voltam, szóval ez ritka genyó húzás volt a részéről- de még így is volt annyi józan eszem, hogy ne menjek bele).


Na, hát nem véletlenül ex egyik sem, mint mondhatnék.

máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LazyJones ***** válasza:
100%
Egyik exem 12 év után írt rám, hogy azonnal adjam vissza neki a Gyűrűk ura köteteit és a Game of life társasát, amit szakítás után nálam hagyott... ? Amikor közöltem vele, hogy sorry, nincs meg, morgott egy sort, és megint eltűnt.
máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a gyerekem biológiai apja, aki szinte közvetlen a gyerek születése után otthagyott minket. Később elkezdte látogatni a gyermeket, aztán talán rájött, hogy mit veszített: akkor már feleségül akart venni, vissza akart költözni, még azt is mondta, hogy a lakás egyik szobáját kivenné albérletnek csak jöhessen vissza, csináljunk még gyerekeket, stb., minden csillagot leígért az égről. Több, mint egy évtizede ismerem, de nem volt visszaút. Nem vagyok már rá mérges, inkább szánom őt néha.
máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Volt 1 év után is hogy sexelni még azért bírnak, de volt annyi eszem hogy nem mentem bele.

De viszont most vagyok túl egy szakításon, le tiltott, nagy fájdalommal váltunk el, de azért van még remény bennem hogy talán egyszer fel keres, tudom hogy vannak még érzései irántam csak nem ment a dolog

máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Az egyik 10 év után keresett fel hogy én vagyok élete szerelme :D

A másik 12 év után szintén ugyanezzel...

Nem tudom mi van az ilyen hapsik fejében. 😅

máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!