Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az nem egy normális kérés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem egy normális kérés a férfi részéről, hogy a nő szakítás után hagyja ki az önéletrajzából, hogy az ő cégében dolgozott?

Figyelt kérdés

A nőnek semmi más munkatapasztala nincs, csak az. Csak ő adott neki munkát, de így viszont sokkal több lehetősége van jó munkát találni. A nő szakított, de úgy, hogy a férfi részéről nem volt sem megcsalás, sem erőszak, a nőnek pedig rengeteg anyagi természetű szívességet tett szeretetből.

Ezek után korrekt kérés, hogy ne húzzon hasznot a másik saját sikeres cégében szerzett munkából amit csak azért kapott mert ő a barátnő?



2023. márc. 23. 16:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasi főnöknek is ilyen sz@r, mint társnak, kétlem, hogy sikeres lenne az az üzlet. Lehet, én inkább kihagynám az önéletrajzomból kérés nélkül is😂

Azt a kérdést amúgy én is olvastam, egyértelmű, hogy igaza van a nőnek. Kérdező, te beteg vagy, azért nem látod. Midenki akkor szakít a másikkal, amikor akar, ha nem lenne világos. Indokolni se kell. A kapcsolataidba meg annyit fektess, amennyit nem sajnálsz akkor se, ha nem lesz örök életű, mivel senkit nem kényszeríthetsz arra, hogy melletted maradjon.

Ha emiatt semmit nem teszel bele, az is rendben van. Legfeljebb nem lesz csajod🤷🏼‍♀️ Rajtad kívül az senkinek nem veszteség.

2023. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
:D hallod, megneznem a NAV mit szolna egy ilyen kereshez, azert mert a ferfi egojanak nem tetszik, hogy dobtak :D
2023. márc. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Emlekszem erre a kerdesre, es a pofam leszakadt. Ha jol tudom, hasonlot a pasi szemszogebol is olvastam, akkor is ledobbent mindenki. Szeretnem felhivni a figyelmet arra, hogy a parod nem a tulajdonod, nem rendelkezhetsz felette, nem veheted el a cuccait, nem zarhatod be a hazba, es nem tilthatod meg neki, hogy szakitson veled. Sajnos a mai napig ezeket nagyon sokan megteszik es nincsen kovetkezmenye, mert az aldozat retteg, es felelemben van tartva. Szamomra az ilyen nem ember csak egy undorito fereg akit el kellene taposni, pont ugy, ahogy o tapossa el azt, akit “allitolag szeret, es szeretetbol teszi mindezt” Gusztustalan, kopedelem.
2023. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekelne. Munkatapasztalat, pont, az meg, hogy az exem mit hisztizik, már az ő dolga :D
2023. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!