Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak, hogy minél kíméletesebb legyen?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok, és még sosem szakítottam ténylegesen. Volt egy hosszú kapcsolatom egy lánnyal, ott engem hagytak el, mert külföldre ment. Az utána való kapcsolatomban igaz én szakítottam, viszont megcsalt, tehát adta magát a dolog. A mostani kapcsolatom 5 hónapja tart. A gond az, hogy hiába rendes a lány, valahogy nem tudtam beleszeretni, és így nem látom értelmét a folytatásnak. Nem érzem azt, hogy ebből házasság lenne, és 30 évesen már olyan lányt akarok, akivel gyereket vállalhatok. Viszont nem tett semmi rosszat, és sajnálom megbántani. Ilyen formában még sosem szakítottam. Miként kellene szakítanom? Mit mondhatnék neki? Hogy nem alakult ki bennem a szerelem?

2022. okt. 25. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Miből gondolod, hogy a következővel ki fog? Ez nem így működik. Ha jól elvagytok, akkor szerelem nélkül is jó lesz az. "Sajnos" én így állok hozzá. Most ha 16 éves korom óta nem voltam szerelmes, de akkor egy osztálytársamba, akivel nem lett semmi, de akkor a semmi miatt kilángoltatott belőlem az összes szeretet, és az azóta való kapcsolataimat nem szerettem rendesen szerelemből, akkor szemét vagyok? Pedig ugyanőgy egy pár voltunk, ők szakítottak velem, nem derült ki, hogy mikor azt mondom, szeretlek, akkor a szívem mélyén nem, mert ettől függetlenül mindent megtettem értük. Tehát ez az egész szerelmesdi túlzás, ez nem a középkor.
2022. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan legyél vele őszinte, ezt sajnos ha nem érzi az ember akkor nem érzi, egyikőtök sem hibás, így ő sem fog találgatni és nincs is min megsértődnie. Ha mégis megteszi, te őszinte voltál és nincs miért hibáztatni magad.
2022. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell kíméletesnek lenni, mert akkor azt fogja hinni, hogy van még számára remény. Mondd meg az igazat, határozottan. De azért ne legyél bunkó.
2022. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
A lényeg hogy legalább mondj valamit ne legyél ghost, mert az undorító. Beszéld meg vele normálisan mint egy tökös férfi, ne úgy mint egy töketlen majom mint amilyenek néhányan. Próbáld neki elmondani milyen dolgokban szerettél volna mást, hát hozd képbe hogy a köv kapcsolata normális legyen ne találgasson.
2022. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén mondd el ah itt is írtad, h nem tudtad mit mondjál neki mert ő jó, nincs vele baj. Éreztesd vele h minden oké vele, és tisztán lássa mit érzel.
2022. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt legyél és őszinte. Ne haverkodjál vele utána, engedd továbblépni.
2022. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!