Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a teendő, ha összetörték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha összetörték a szívem?

Figyelt kérdés
Friss a dolog. De jelenleg tényleg úgy érzem, hogy ebből az életben nem állok fel. Eddig minden szakítás után éreztem, hogy van remény még. Nyilván megviselt akkor is, de sosem éreztem azt, hogy nekem nem kell senki. Pedig a bizalmamat is játszották már el. Mégis csak az adott ember iránt éreztem azt, hogy nem bízhatok benne. Adtam esélyt másoknak idővel. De a mostani után nem érzem azt, hogy kibírnék több csalódást. És már azt sem gondolom, hogy lenne olyan ember, aki nem okozna fájdalmat.
2022. okt. 25. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tereld el a figyelmed. Vagy legalább próbáld meg. Csinálj olyan dolgokat, amik lekötnek.

Szánt szándékkal ne agyalj a dolgon, az nem segít.

2022. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokat nem lehet tenni, a fájdalmat meg kell élni és egy idő után elmúlik.

Sajnálom és megértelek. Kitartás.

2022. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ. Ha te okoztad a szakítást, sokáig tart. Ha nem akkor nem
2022. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem 3 hete történt. Aznap este benyomtam 3-4 felest és jól kibőgtem magam. Másnap elkeztdem összekaparni magam. Edzek, dolgozom, olvasok, NEM nézegetem a fb-ot és egyéb platformokat, tiltottam, töröltem. NEM írogatok neki, NEM keresem. Ma már mosolyogva ébredtem, de egyelőre én sem akarok újabb kapcsolatot. Elég volt egyelőre nekem is.
2022. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még csak huszonéves vagy, akkor viszonylag gyorsan túljutsz az egészen.


(Harmincasként sem annyira késő, bár a harmincas évek második fele hölgyek esetében már a "kifutás a családalapítási időből"...)


Mire lenne főleg szükséged egy párkapcsolatot illetően?

2022. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy ki hány éves.
2022. okt. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!