Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen tulajdonságai vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságai vannak a nőknek szakításkor?

Figyelt kérdés
Már találkoztam olyannal, aki azt mondta öngyilkos lesz és olyannal aki bosszút esküdött és olyat, aki semmit. Általában, hogy viselik a nők, hogy viselkednek, amikor szakítanak velük?
2022. máj. 26. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mind3 általad említett megvolt.
2022. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a "semmit"kategoria vagyok


Lehet meg akarok halni annyira fáj, lehet elkezdek inni drogozni, lehet elkezdek pasizni, lehet elköltözöm, új életet kezdek, de SEMMIRŐL nem tud az, aki szakított velem.

2022. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Visszajárnak hogy legalabb szex legyen, hátha ugy kibékülés lesz, vagy legalább csalja akkor a következőt a pasi, azaz belerondít az uj idillbe.
2022. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Hihetetlen, de a nők is emberek. Ugyanúgy viselkednek szakításkor, mint a pasik, van köztük ilyen és olyan is. Ez a jellemtől meg a kapcsolat jellegétől függ.
2022. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

"Milyen tulajdonságai vannak a nőknek szakításkor"

Ugyanolyanok, mint szakítás előtt.

2022. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én most a gyűlölöm és megölném kategóriában vagyok, 1 hónapja még meghalni akartam miatta. Alakul ez, remélem pár hónap és közömbös lesz
2022. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6-os "meghalni akartam miatta" - nem miatta, hanem mert rosszat választottál és komolyan vetted.
2022. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy hónapja vetettem véget a kapcsolatomnak. Nagyon szerettem, szeretem imádom még most is, de nem ment a kapcsolat. Leginkább mások véleményére adtam akiket meg se kellett volna hallgatni, sőt inkább el kellett volna küldenem mindenkit a fenébe. Fel kellett volna mondanom, mert neki nem volt jó. Hátam mögött kellett volna hagyni azokat az embereket akiket már akkor látott hogy nem jó emberek, én meg őket védtem és értük harcoltam. Mindig látta előre mi lesz, én meg sose hittem neki. Ő akkor is megmondta nekem a tutit ha nekem ritka sz*rul esett. Csúnyán beszélt velem, de nagyon sokszor megérdemeltem, és még akkor is flegma bunkó voltam. Igazából nincs mit szépíteni, öntelt kis majom voltam és nem tűrtem semmit. Szeretett, és én nem is figyeltem rá amennyire kellett volna. Hülye is voltam eléggé. Állandóan ellenkeztem és még most is azt csinálom, pedig már rég könyörögnöm kéne neki hogy megbántam és fogadjon vissza, de ahhoz pofám már nincs. Elmentem randizni, házibulikba, minden este egy két pohár bor és egy rakat cigi, bőgetős filmek és zenék hogy el ne bőgjem magam amikor nem kéne vagy komolyan kell viselkedni, így addig sírok amíg van könnyem. Letiltottam mindenhonnan, ismeretlen számról kezdett hívni, azóta rosszabb. Minden hiányzik belőle úgy ahogy volt. Álmomban is őt keresem és minden éjjel szerelmet vallok neki és csak szorítom magamhoz. Igazából szinte mindent elkövetek hogy ne betegedjek bele ebbe és valamivel jobb legyen. Elmehetek én játszani az agyamat hogy milyen jól vagyok, de megjárom a poklot rendesen.
2022. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szakítottál, letiltottad és zaklat. Ne állj szóba vele. Nem ment a kapcsolat, vége.
2022. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

Bocs, a 9-esre reagáltam.

2022. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!