Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt aki megbánta, aki szakított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki megbánta, aki szakított?

Figyelt kérdés

Az lenne egészen pontosan a kérdésem, hogy aki szakított, mert esetleg bejött egy harmadik fél a képbe és rájött, hogy mégis az exét szereti,hogy próbálta meg visszahódítani?

Kevés időnk volt egymásra az utóbbi időben. És tetszett, hogy van, aki érdeklődik irántam.

De benne is az exemet kerestem. Szakítottam vele.



2022. ápr. 30. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a szívás, az szívás. sokan megbánják, de sokan büszkeségből nem mennek vissza.
2022. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah pl. az exem. Megcsalt engem egy másik csávóval. Meg mindig együtt vannak, de nem az igazi. Van egy közös ismerősünk akinek mindig elsírja a bánatát, hogy mennyire hülye volt, a mostani palija 0-24 ben a nyakán liheg éa rohadt féltékeny :D. Imádom az ilyet hallgatni :D. Jót tesz az egómnak.
2022. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Én nem tenném, akkor sem, ha megbántam!

Megalázó lenne, neki és nekem is. Az nem ok a szakításra, hogy volt érdeklődő, legalábbis szánalmas. Ha szeretted volna, akkor a kevésből kihoztátok volna a legjobbat, és együtt átlendültök ezen. Ilyenkor inkább a megszokás dolgozik, nem a szerelem!

2022. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
minden előfordul. Ilyen is van. Érdemes vele próbálkozni
2022. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy a megszokás, de mérhetetlenül hiányzik, és olyan, mintha most újra beleszerettem volna. :/
2022. ápr. 30. 20:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Mitől szerettél bele újra? Találkoztatok egyáltalán szakítás óta?
2022. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, találkoztunk. Mert megbeszéltük barátok maradunk.
2022. ápr. 30. 20:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindegyiknél csak azt bántam meg, hogy nem jóval előbb szakítottam.
2022. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ti miért szakítottattok? Sok volt a vita és eamiatt hűlt ki a kapcsolat, vagy nem voltak viták, de mégis elmúlt valami?
2022. ápr. 30. 21:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindenféle szitu van. Hozzám is jöttek már vissza nem egyszer. Van rá lehetőség, érdemes megpróbálni.
2022. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!