Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem elítéli azt, aki figyelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem elítéli azt, aki figyelmezteti a megcsalt személyt, ezért szakítottam vele. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Három hónapja voltunk együtt de kedden szakítottam vele. Valahogy szóba került egy ismerőse (legyen itt a neve Peti) és a barátnője (Kati). Peti és Kati évek óta egy párt alkot, két éve költöztek össze. Aztán kitört a balhé, ugyanis Katit megkereste egy másik nő (Judit) és elmondta, fél éve találkozgat Petivel és számára is csak most derült ki, hogy Peti nem szingli ahogy eddig előadta. Judit megmutatta a beszélgetéseket is Katinak, tehát be tudta bizonyítani. Judit ezek után törölte az életéből Petit.

Kati szembesítette Petit aki semmit nem tagadott de könyörgött Katinak, hogy ne hagyja el. Kati szünetet kért, hogy átgondolja de végül teljesen lezárta a kapcsolatot, elköltözött.

Exem ezt elmesélte majd hozzátette szerinte Judit egy r.banc, mert tönkretette Peti és Kati kapcsolatát, ugyanis ha Judit nem szól nekik, a mai napig együtt lehetnének boldogan. Mondtam, hogy szerintem ez minden csak nem boldogság, hiszen Katit a saját párja veri át. Így viszont Kati kap egy esélyt az élettől, hogy találjon egy hűséges párt. Exem erre elkezdett sértegetni, hogy naiv vagyok meg hisztis meg szerinte ez akkor is igazságtalan volt Petivel szemben. Eleget hallottam, mondtam hogy szerintem mi nem illünk össze de legalább hamar kiderült, minden jót kívántam és hazajöttem. Először ledöbbent, majd később írt pár "kedves" mondatot de figyelmen kívül hagytam.

Számomra ez a hozzáállás nagyon kiábrándító volt, szerintem ez egy elég nagy figyelmeztető jel. A döntésem 100% de a véleményetekre kíváncsi lennék. Esetleg jártatok már így vagy hallottatok hasonlóról?



2022. márc. 3. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!!!
2022. márc. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#9 Nem értem, hogy mi a problémád.

2022. márc. 4. 10:14
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem értem, hogy tényleg ez a probléma az exeddel, hogy ilyen véleményen volt egy témáról, amikor úgy beszélt veled, mint egy lábtörlővel?


Szerintem is helyesen hagytad ott, de nem emiatt, hanem mivel egy erőszakos állatnak tűnik a sorok alapján. Ennek tetejébe még ostoba is.

2022. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13

Természetesen az is kizáró ok, ahogy beszélt velem. De az már a következménye volt a vitánknak. Eleve a véleménye a témáról is meggyőzött, hogy nincs dolgunk egymással, utána a stílusa csak úgymond hab volt a tortán.

Ha más miatt beszélt volna velem így akkor se tűrtem volna, ugyanúgy szakítás az eredmény. Eddig nem fordult elő, de mint írtam elég rövid ideig tartott a kapcsolatunk, örülök is, hogy hamar kibújt a szög a zsákból.

A válaszod másik felével teljes mértékben egyet értek veled.

2022. márc. 4. 12:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Ilyen hozzáállással akár téged is képes lett volna megcsalni.
2022. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!