Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk baratommal aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk baratommal aztán egy fiuval osszegabalyodtam aki ki is nyalt de szex nem történt csak bujas meg ilyenek. Lelkiismeret furdalas erthető? Sose volt ilyen. Távkapcsolatomnak vettetem veget.

Figyelt kérdés
Aztán aki kinyalt meg ilyenek mondta a vegen h osszezavarodott nemtudja miert. Mindig is akart egy baratsag extrakkalt de nem az igazi. Ezt nemertem. Ti ertitek?
2021. szept. 15. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Èrtelmeztem a szitut:


Szerelem a gettóban❤️

Màonika show

2021. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Angyalom ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, nem a kiskamasz korúaké...
2021. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ki kellene nyalnod azt, aki kinyalt, és akkor helyrebillenne a világ. Meg ilyenek.
2021. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mondanak ezek még cifrábbakat is majd.. nem kell elhinni minden hablagyolást...
2021. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!