Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy hónapokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy hónapokkal/évekkel később megbántátok a szakítást?

Figyelt kérdés
Volt anno egy csaj, aki odáig volt értem. Csinos volt, igényes, okos és nagyon kedves, a családját is bírtam. Együtt is voltunk pár hónapig, de nem voltam szerelmes belé, ezért szakítottam vele. Azt hittem majd jön valaki, akit megszeretek és majd minden jó lesz. De azóta valahogy csak felszínes, hisztis nőkkel hozott össze a sors, akik állandóan követelőznek meg beképzeltek. 1-1 ilyen után is mindig eszembejutott az exem, hogy ő milyen kis aranyos volt. Mostanában viszont folyton rá gondolok. Már 3 éve, hogy szakítottunk, de most elgondolkoztam azon, hogy jól döntöttem-e anno. Szerintetek mit csináljak? Veletek volt ilyen?
2021. aug. 21. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Csak magányos vagy és unatkozol. Hagyd meg őt annak, aki szeretni fogja.
2021. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Utólag okos az ember...
2021. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van 2

A jót nem becsüljük, nem értékeljük, csak akkor mikor már késő.

Akkor kellett volna cselekedned, már semmit ne csinálj! Engedd el a gondolatot és őt is!

2021. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nektek már a jó sem jó...😂
2021. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem akkor megérdemel még egy esélyt. Keresd fel és beszélj vele. Egy próbát megér. Vagy vagy alapon.
2021. aug. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
érdekes csak férfiak tudnak így gondolkodni, nő még sosem írt ilyen. Büszke vagyok férfi társaimra !
2021. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!