Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy megbántátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy megbántátok a szakítást?

Figyelt kérdés
Volt, hogy úgy éreztétek, szeretitek a másikat, de biztosak voltatok benne, hogy már nem akartok vele élni, ennek ellenére később mégis megbántátok, hogy szakítottatok vele?
2021. jan. 3. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de ész érvek miatt szakítottam, az ő érdekében, így amikor jött a megbánás, ezek továbbra is igazak voltak.
2021. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sokáig nem tudtam szakítani. Mindent elnéztem neki, csak nehogy elveszítsem.

Csak azért szakítottam vele, mert kezdett kifelé kacsintgatni.

Hogy megbántam-e? Ezt így nem mondanám...

De minden egyes este eszembe jut, hogy vajon lépett volna a másik irányába, vagy még mindig itt lenne mellettem? Vajon mit rontottam és rontottunk el?

Mit meg nem adnék azért, hogy ez csak egy álom legyen, felébredjek és itt legyen mellettem. De nem lesz így.

A szívem bánja, az eszem meg tudja, hogy jól döntöttem. :(

2021. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

volt...

Az exem elvállalt egy külföldi munkát, ezt egy romantikus vacsora közben mondta el és arra biztatott hogy menjek vele. Mai napig szeretem, de el kellett hagyjam. 2 évről lett volna szó, azóta sem költözött vissza, szóval tudom hogy jó döntést hoztam. Én nem hagytam el a szeretteimet, neki csak 1 rokona volt, azzal sem volt túl jó viszonyban, így megértettem hogy menni akar.

42F

2021. jan. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a helyzetben vagyok jelenleg. Én szakítottam mert nem éreztem jól magam a kapcsolatban. Most bánom de úgy érzem, hogy nincs értelme újrakezdeni mivel a problémák még nem oldódtak meg. Ha a szívemre hallgatnék már most könyörögném vissza magam de mivel tudok racionálisan gondolkodni, meg vagyok győződve, hogy hülyeség lenne.
2021. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Igen volt ilyen, hogy megbàntam és vissza is mentem az illetôhöz, de mégse lett belôle egy tartòs kapcsolat!
2021. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Én még soha senkivel nem szakítottam, mindig csak velem szakítottak. Az utolsó kapcsolatom, ami a leghosszabb is volt le se lett normálisan zárva, egy őrjöngés után elment innen, nem jött vissza, csak írtunk egymásnak. Utána nemsokkal persze talált valakit, bár ez a csajoknak ahogy észre vettem nem szokott gondot okozni, mert majdnem minden csajom már a következő f*szra nyergelt át egyből utánam. Hogy megbántam-e? Igen, bár mindent eltűrtem neki, szó szerint egy papucs voltam, viszont a végén beláttam, hogy így csak mennek az évek, változás semmi sincs pozitív irányban. De még ezek ellenére is megbántam, hogy nem tűrtem el tovább, mert bennem van az, hogy mi van ha megjavult volna..
2021. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve váltam el. Én akartam a válást, mert azt hittem jobbat tálaltam. Pár hónap telt csak el és kimutatta a masik a foga fehérjét!! Rájöttem elq...tam az életemet!!! Én visszamennek hozza de sajnos már nem tudok neki is van párja.
2021. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem, de eszem ágában sem volt vele tovább együtt élni,

mert annyira lehúzott. Amikor elgyengültem volna, az amúgy

szép emlékektől, gyorsan elővettem azokat a tulajdonságait,

melyek ellehetetlenítették a normális együttélést, megalázók

voltak, teljesen fölösleges és indokolatlan feszültségeket

generáltak. Nem bántam meg.

2021. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!