Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lépjek túl rajta, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta, ha még mindig nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
A véletlennek köszönhetően ismerkedtünk meg, előttem tipikus cicababa barátnői voltak, akik anyagilag lehúzták. Először azt gondolta, hogy én is egy gazdag pasi segítségével értem el azt, amit eddig elértem, holott nem. Azért, hogy lássa, én nem ilyen vagyok, megegyeztünk abban már a kapcsolatunk kezdetén, hogy minden kiadásból kiveszem a részem. Ez így is történt, egyszer kaptam tőle egy kaktuszt (nem szeretem a virágokat, csak a kaktuszokat, amit neki is elmondtam), ezt leszámítva egy Ft-ot nem költött rám. Nagyon boldogok voltunk, hiába van köztünk 17 év, egyáltalán nem éreztem ennek semmi hátrányát. Számtalanszor elmondta, hogy mennyire örül annak, hogy végre talált egy olyan lányt, aki nemcsak nagyon csinos, még okos is, bármiről lehet vele beszélgetni. 4 napja rámírt az a fiú, akivel 4 éve egy munkahelyen voltam szakmai gyakorlaton. Érdeklődött arról, hogy azóta mi történt velem, hol dolgozom, hogy alakul az életem. A párom ezt meglátta, majd rögtön a fejébe vette, hogy ezzel a sráccal kavarok, megcsalom a háta mögött, amit lát, az csak a töredéke a köztünk levő kommunikációnak. Ennek semmi alapja nincs, mondtam is neki, hogy ne vicceljen már, sosem csalnám meg, iszonyú szerelmes vagyok belé. Azóta elérhetetlen, nem veszi fel a telefonját, nem válaszol az üzenetemre, amiben csak azt szerettem volna, hogy találkozzunk és kulturált módon beszéljük meg a problémáját. Megtudtam, hogy a hátam mögött olyansmiket kezdett terjeszteni rólam, amik hatalmas hazugságok: pénzesebb pasit akartam nála (emlékeztetőül: 1 db kaktuszon kívül semmit nem vett nekem, amivel semmi gond nincs, így állapodtunk meg, hogy közösen fizetünk minden kiadást), nagyobb péniszű pasira vágytam (soha nem mondtam neki ilyet, végképp nem tudom honnan szedi). Pokolian fáj, hogy ilyesmiket talál ki rólam közös ismerősöknek, ennek ellenére mindig hajlok rá, hogy beszéljük meg a dolgokat, de nem tudom elérni. Ha ő nem, akkor valahogy túl kell rajta lépjek, de ezt jelenleg elképzelhetetlennek tartom, hogy fog sikerülni.
2021. jún. 30. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A saját bizonytalansága miatt kerültél ebbe a helyzetbe, és még annyira sem intelligens, annyira sem tisztel, hogy megbeszélje veled a problámát.

Hazugságokat terjeszt, hogy bizonyítsa azt, amit gondol rólad, hiába nincs alapja.

Szerintem jobb volna, ha elengednéd. Nagy hal voltál neki, ha ennyire se tisztel, Te pedig intelligens módjára még ezek után is megpróbálnád vele megbeszélni, de nem akarja, akkor ez nem a Te hibád. Egyszerűen úgy látom abból amit leírtál, hogy sokkal többet érsz, mint amennyire ő tartott téged.

Undorító az, hogy hazugságokkal lejárat, pedig elvileg szeretett/szeret. Ha egy ember így reagál egy "problémára", akkor máskor is ezt tette volna, legközelebb is így fog tenni.

2021. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem most, akkor később bukott volna ki az önbizalomhiánya.

Egyszerűen nem érzi magát elégnek, különben nem viselkedne így.


Hozd a tudomására, hogy számodra ő a nagybetűs férfi, de kezdjen valamit az önértékelésével mert így sem veled, sem mással nem fog tudni kielégítő kapcsolatot építeni.

2021. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus önbizalomhiányos és frusztrált pasi, már bocsi. Nincsen túl az exei miatti sérelmein, gondolom, meg is csalta valamelyikük. Szerintem az ilyen emberekkel nem sokat lehet kezdeni, akikbe ennyire beleégtek bizonyos előítéletek, élmények. Hallottam már olyan sztorit is pl, hogy a lány rákérdezett, hogy milyen magas a srác (170pár volt), de semmi rosszat nem reagált rá, erre a srác törölte, mert hogy hogy lehet ilyen bunkót kérdezni...

Mellesleg te sokkal érettebbnek is tűnsz, ő csak eltűnni tud.

2021. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Lelkibeteg ez a pasi, nárcisztikus. Menekülj!
2021. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tiril ***** válasza:
36%
Kellett neki egy kamuindok szerintem csak ennyi. Már meg akart szabadulni tőled és azért ugrott rá ennyire erre a semmiségre. Nem akarja az életét feladni és elköteleződni, valószínűleg újra cicababa barátnőre vagy valami új kihívásra vágyik.
2021. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4#! Az, hogy valaki nárcisztikus-e vagy sem, ennyiből nem lehet megítélni. Jó volna ha nem dobáloznánk konkrét diagnózissal úgy, hogy csak egy apró kiragadott történetet láthattunk.

1.-es válaszoló vagyok ismét.

2021. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiánnyal nem küzd, sőt inkább a túlzott magabiztosság jellemző rá. Nem hinném, hogy csak indokot keresett arra, hogy megszakítson velem minden kapcsolatot, még egy hete is arról beszélt, hogy jövő nyáron szeretne feleségül venni. Nem értem, hogy mi értelme volt hirtelen felszívódnia, nagyon jól tudja, hogy velem mindent meg lehet beszélni, meghallgatom őt, nem fogok vele ordítozni a saját igazamat hajtva .
2021. jún. 30. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:
A nárcisztikusok pontosan így viselkednek. Belül egy szar darabnak érzik magukat, de kívül azt mutatják, hogy tökéletesek.
2021. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És pontosan az volt a célja, hogy bántson, csenddel ver, üres ígéreteket tesz. Olvass utána
2021. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!