Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Munkahelyi problémám a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi problémám a kapcsolatom rovására ment, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen az egyik kollégám a főnökömnek valótlanságot állított rólam, nem sokkal azután, hogy én kaptam meg egy adott pozíciót, nem pedig ő. Korábban jóban voltunk, sosem gondoltam volna, hogy ennyire gerinctelen módon tud viselkedni, főleg nem a hátam mögött. Imádtam bejárni dolgozni, kifejezetten szerettem a munkámat, azóta minden megváltozott. Bizalmatlan lettem, senkinek nem tudok már hinni, a lelkemben hatalmas csata dúl, arra viszont ügyelek, hogy senki ne vegyen észre ebből semmit a kollégáim közül. Elmentem pszichológusokhoz, eddig 3-nál jártam, mind azt tanácsolta, hogy hagyjam ott a munkahelyem, én ezt semmiképp nem szeretném megtenni, máshol elölről kellene kezdenem mindent, egyáltalán nem biztos, hogy idáig eljutnék. Barátommal is szakítottam, pedig a mai napig nagyon szeretem, de nem akarom, hogy ilyen instabil állapotomban őt is totálisan tönkretegyem, minden nap csak a problémáimat hallgassa. Ő biztosított róla, hogy mellettem áll,én ragaszkodtam a szakításhoz, akit nagyon szeretek, annak nem akarok rosszat. Ugyanakkor abban maradtunk, hogy ha helyrejövök, és nem talált magának mást, akkor újrakezdjük a kapcsolatunkat. Szoktunk heti 1-2 alkalommal beszélni videóhívásban, nem szakadt meg köztünk teljesen a kapcsolat.

2021. ápr. 25. 08:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

Na de miket mondott? Ha akkora dolog, miért nem jelented a HR-en, hogy kirúgják, vagy ha becsületsértő ÉS TUDOD BIZONYÍTANI, akkor miért nem perled?


Ha ennyire kibuktál, hogy a pasid is kidobtad, akkor neked valami mentális bajod van, és ezt nem sértésként írom, hanem mert lehet, hogy valóban kéne segítség!

2021. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A kinevezésem után mondta el a főnökömnek, hogy egy férfi kollégámmal, aki másik részlegen dolgozik az irodában, viszonyom van és velem csalja a pasi az állapotos feleségét. Ezt utána az egész iroda megtudta, azzal megspékelve, hogy biztosan ez a férfi intézte el nekem a pozíciót. Az említett pasival kezdetektől fogva nagyon jó, baráti viszonyt ápolunk, munka után is sokszor össze szoktunk futni, de szexuálisan soha nem volt hozzá közöm és nem is lesz, amit ő is megmondott a többieknek, akik mindezek ellenére a kakikavaró kollégámnak hisznek. A volt párom tudja, hogy sosem csalnám meg, főleg nem egy barátommal, ő legalábbb nem kérdőjelez meg.
2021. ápr. 25. 09:06
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék bíróságra járni, gondolj bele, hogy akár egy pernyertesség esetén is a továbbiakban hogy állnának hozzám a cégnél, biztos, hogy az első adandó alkalommal kirúgnának.
2021. ápr. 25. 09:08
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok tanácsolni, hogy keress egy sima falfelületet, állj elé 20-30 centire, és ütemesen kezdd el csapkodni a fejeddel.

Lehet, hogy ez most nem tűnik jó ötletnek. De csak várd ki, amíg az exed összejön egy másik nővel!

2021. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

Tehát inkább szenvedsz? Okos lehetsz.

Amúgy nem igaz. Édesanyám is került peres ügybe, nyert. Semmilyen baja nem lett utána belőle. Ezt te agyalod túl.

Nem vagyok szakember, de íme a diagnózis: elqrtad nagyon. Lépj ki, keress másik helyet! Annyit egy kocsi sem ér, minthogy belegebedj. A pasidat meg szerezd vissza, mert szükséged lenne egy igaz támaszra. Ja, és járj több konzultációra, mert gyárilag is labilis lehetsz, ha ez így felkavart.

2021. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
3 szakember is megmondta mit csinál, de te kötöd az ebet a karohóz. Mi mást akarsz hallani?
2021. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen embert akire maximálisan számíthattál és hitt neked elmartad magadtól. Ügyes vagy. Én azt javaslom, hogy még ma térden állva kérj bocsánatot a barátodtól és imádkozz, hogy visszafogad. Utána járj továbbra is szorgosan pszichológushoz, mert ahogy a konfliktusokat kezeled az nagyon gáz. A melónál meg döntsd el, hogy mi mennyit ér meg. Most jelenleg úgy állsz, hogy egy jövőbeli bizonytalan kocsi miatt lenulláztad a magánéleted és ideggörccsel jársz dolgozni. Megéri?
2021. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Miért rúgnának ki egy cégtől, mert megnyertél valaki ellen egy polgári pert?

Ha ezt így látod minek maradsz a cégnél? Ennyi erővel akkor a rágalom miatt is bármikor kirúghatnak. Holnap mitől fogsz f.osni, hogy elkéri a belépő kártyád a portás?


Hogy fogod így kezelni a munkatársaidat, amikor vita/konfliktus lesz? ÉS ha külső féltől/partnertől/ügyféltől ered a konfliktus? Majd elbújsz, elszaladsz, elküldöd?


Amúgy nagy eséllyel megáll a rágalmazás vagy becsületsértés Btk-s esete is, feljelented a többit intézi a rendőrség. Kérsz polgári jogi igényt is.


Amúgy még mindig nem fogtad fel a sekélyes, buta fejeddel, hogy ezzel gyakorlatilag olyan, mintha a pasid hibáztatnád ezért?

Hogy rajta vezetted le a feszkót?

Hogy olyan alacsony szintre értékelted le, aki nem alkalmas arra, hogy melletted álljon?


Remélem lesz esze, és soha nem megy vissza hozzád.

2021. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabbat tetted, amit csak lehetett!!! Az embernek azért van párja, hogy mellette legyen egy problémás helyzetben. Mi lett volna, ha halálos betegséget kapsz? Akkor is elküldöd magadtól? - Viszont a munkahelyi problémakezelést is a legrosszabbul oldottad meg, mert az lett volna az első, hogy előveszed azt a kollégát, aki hazudott rólad, sőt, mindenki elé kiteregettem volna, és elmondtam volna a többieknek is, hogy mi a helyzet, mert ha a főnöknek elmondta, akkor biztos a többieknek is elmondta. Így tiszta lappal indulhattál volna abban az új feladatban. - Így viszont, hogy mindent magadba fojtasz, csak azt éred el, hogy mellrákot kapsz.
2021. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!