Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok valakivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok valakivel csak azért mert nem egyezik a szexuális igényetek?

Figyelt kérdés
A barátnőm azért szakított velem mert elvileg “leszbikus”. És elvileg nem akart megcsalni ezért rakott ki.

2021. febr. 1. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, szakítanék. Az én barátnőm biszex, de nem volt különösebb igénye a kitekintésre, de felőlem aztán lehetne is. Ki kell élvezni az életet, ameddig lehet.
2021. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítanék.
2021. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha veled is volt úgy,akkor valószínűleg biszex. Szerintem nem is szeretett alapból, mert akkor megbeszélte volna veled az igényeit és talán lett volna rá esély, hogy téged nem zavarna ha nővel is lesz.
2021. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítnék.
2021. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán szakítanék.
2021. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszbikus, akkor miért volt veled?
2021. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan dolog, amiről nem nagy dolog lemondanom, akkor nem.

De a te eseted nagyon nem ez a kategória. Egyáltalán nem is értem hogy tudott veled lenni, ha leszbikus. Lehet, csak így akart gyorsan lekoptatni.

2021. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!