Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már úgy hogy sokáig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy hogy sokáig azt gondoltad hogy az exednél nem találsz jobbat?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen hogy el voltál keseredve hogy nála nem találsz jobbat mert mondjuk jó humorérzéke van,jó az ágyban,sokat nevettetek együtt?

Mikor jött el az a pont amikor túlléptél ezen a fájdalmon és már nem voltál elkeseredve emiatt?



2020. dec. 2. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Meg nem leptem tul:(
2020. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, hogy nála csak jobb embert találhatok, mert rettentő rossz ember vált belőle.

Viszont bennem még a régi önmagának a képe él, azt kergettem már egy éve.

Nem léptem még túl és sokáig nem is fogok tudni..ennyi bántást még életemben nem kaptam, de naivan bíztam benne.

2020. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem voltam túl rajta, addig így gondoltam, meg amíg nem találkoztam azzal, akivel minden jobb.
2020. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bennem is megvan még, 3 hónapja szakítottunk, de még nem vagyok túl rajta. Viszont már előtte se volt a régi, valahogy úgy jártam, mint a kettes válaszoló, a régi önmagát kerestem benne, akibe beleszerettem. Csak időközben sajnos sokat változott, seggfej, képmutató irányba.

Amikor eszembe jutnak ezek, hogy milyen sok jó közös helyre jártunk, vagy mennyire szerettem vele szexelni, akkor igyekszem ezekre gondolni, hogy már iszonyat bunkó lett azóta és mennyire nem becsült, nem tartott semmire.

Szerintem teljesen akkor múlik el talán, ha tényleg találok egy sokkal jobbat nála.

2020. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4es,ha annyi lett volna a baj, mint a te pároddal.. Az enyém rossz útra tért, lopott, beteges hazudozóvá vált, mindenkit elmart maga mellől. Én maradtam számára az egyetlen, aki még hitt benne, az volt a hála, hogy engem is csak hitegetett, ígérgetett, hazudozott nekem,és nekiállt mellettem ismerkedni, azok után, hogy minden nap elmondta mennyire "hálás", amiért én még vagyok neki.

Ráadásul a szemembe nem mondta volna meg, én voltam résen, jöttem rá, buktattam le. Senkinek nem kívánok az életébe ilyen onzo6, manipulatív embert.

2 es voltam :(

2020. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2 nem tudom hogy férfi vagy vagy nő de én kb pont ugyan ezt irtam volna le ide velem ugyan ezt csinálta csak ő nő volt.


A csodálat és szeretet ami volt az évek alatt(3) úgy elszált hogy soha nem gondoltam volna hogy ilyet én egyszer mondok pedig ... Nagyon csinos lány jézusom... de úgy léptem ki a kapcsolatból hogy csodálatosan érzem magam. Az enyém extrém eset mert olyan kapcsolatom is volt akit szó szerint 1 évig gyászoltam szóval ez angyon változó de minden megold az idő amit most kegyetlennek érzel 1 év múlva már kb sehogy nem fogod.

2020. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Többször is előfordult. Akadt olyan is, hogy egy számomra sokáig antinő kategóriájú hölggyel ismerkedtem meg. Ahogy telt az idő kiderült, hogy valójában amit rossznak láttam eleinte az nem az, ami idegesített benne inkább szórakoztat. Szépen lassan átvette a régi helyét, akinek a tökéletessége ezzel egyenes arányban kezdett tökéletlenné változni. Bár kapcsolat nem lett belőle, de alkalmi összejárós dologként sokáig ment a dolog. Így utólag visszagondolva egyáltalán nem bántam meg. 41f
2020. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!