Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Észrevettétek, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy a nők sosem a jóképű, menő férfiakat próbálják lejáratni szakítás után? Hogy velük egy "bántalmazó kapcsolatuk" sem volt? Hová tart a társadalom?

Figyelt kérdés

Ez a bántalmazó kapcsolat kifejezés mára a férfigyűlölet jelszavává vált. Valamiért állandóan átlag csókákra mondják, és mindig utólag, amikor le akarják járatni. Sajnos nem egyszer tapasztaltam meg, hogy tényleg ez a helyzet, mert jól ismertem az embert, akit éppen be akartak feketíteni.

A metoo mozgalom óta a nemi erőszak vádakból is rengeteg ilyen.


Tudok egy nagyon jó példát is első kézből:

Egyszer egy gyerekkori, nagyon jó cimborámat kidobta a hírjedten nője. Mindenkinek terjesztette, hogy így meg úgy bántotta, szerinte meg is erőszakolta, meg hűtlen jellem. Holott annyi történt, hogy együtt ittak egy buliban, és amikor mindkettőjükben volt már egy kis üzemanyag, rá tudta venni a csajt az análra, akinek másnap fájdogált, vérzett és kitalálta, hogy ez így nemi erőszak, és ment is volna a rendőrségre, ha nem állítom le. Ismertem jól a csajt, szóval elbeszélgettem vele.

A hűtlen jellem meg onnan jött, hogy ki merte mondani az anyjára és egy barátnőjére, hogy jó nők, és ha nem lennének együtt, akkor szívesen szexelne velük. Hangsúlyozta azt is, hogy nagyon hasonlít az anyjára, és ha ő is így fog kinézni később, akkor nagyon jó idők várnak rájuk, tehát lényegében a csajnak is bókolt, és egy büdös szóval nem mondta, hogy csalni akarja, ott volt a HA NEM LENNÉNEK EGYÜTT.


De egy mindennőálma alfahímnek persze azt is elnézik, ha megpofozza és tényleg megcsalja, de a haveromat meg ennyiért megpróbálta kicsinálni.


2020. szept. 5. 13:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 vég*
2020. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!