Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Találkoznál az exeddel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznál az exeddel, ha ezt kérné tőled? Férfiak, mi elől menekültök ilyenkor és miért?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden:

- Szakít veled a párod (aki feltehetően egy éve depressziós)

- utána megbeszélitek a dolgokat, hogy elhamarkodott döntés volt, magáva van baja

- napi szinten beszéltek még hónapokig, de találkozni nem hajlandó

- akkor sem képes eléd állni, amikor a cuccaidat hozza vissza,

pedig elvileg nem haraggal váltok el, sőt, igazából el sem váltok igazán.

- Hónapokig arra kér, hogy ne engedd el, csak adj neki időt.

- közben persze sok a feszkó is..

- de a végefelé csak-csak benyögi, hogy hagyjuk inkább egymást


Hosszú, több éves kapcsolatról van szó.

Én csak annyit kértem, hogy találkozzunk egyszer, és normálisan beszéljük meg a dolgokat, ne virtuálisan...

Elmondtam, hogy nem kell ígérnie semmit, de ez megkönnyítené a dolgomat, szeretném látni.


Azt mondta ő ezt érti, de akkor sem akar találkozni..


Hogy csinálhatja ezt?

Miért nem volt hajlandó egyetlen egy találkozóra?


Mi baja lehet? :(



2020. szept. 2. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy év után ideje tultenned magad.

Semmi értelme ennyi idő után azért találkozni, hogy viseszakonyorgd magad.

2020. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kellett neki a lelki szemetes, meg amíg magányos volt, addig jó voltál, de annyit már nem érsz neki, hogy megerőltesse magát és találkozzon veled. Alapból baromság volt napi szinten beszélgetned vele, ha nem tetted volna, már rég túllennél rajta.
2020. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a getszibe. Ez mar veszett fejsze nyele.
2020. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1-es

nem egy éve szakítottunk, csak egy éve csúszik lefelé.

nyár elején szakítottunk

2020. szept. 2. 11:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lezárta! Nem akar látni. Tartsd ezt tiszteletbe.
2020. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én tiszteletben tartanám, ha nem keresett volna még hónapokig. Így zárta le?

És szerintem hosszú évek után nem ez a módja egy "lezárásnak", hogy annyival nem tiszteljük meg a másikat, hogy a szemébe mondjuk amit gondolunk, hanem inkább "letudjuk" chatben, majd hónapokig bizonytalanságban tartjuk még a másikat.

De persze, én tartsam tiszteletben..

2020. szept. 2. 12:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Akkor sincs semmi értelme.

Vitába, veszekedésbe, könyörgésbe és sírásba fordulna a találkozás és csak mélyebre sülyednél ebben a mocsárban.

Kapcsolat ebből már nem lesz. Jól működő meg végképpen nem.


"Miért nem volt hajlandó egyetlen egy találkozóra?"

Mert nem nyugodnál meg. Továbbra is a témán csüngenél, írogatnál, csak még egyszer, csak még egyszer gondolja át, stb...

2020. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szeretem, amikor más eldönti helyettem, hogy én mit érzek, vagy mit csinálnék.

Mint mondtam, azért akartam vele személyesen beszélni, mert helyre tudtam volna így tenni magamban a dolgokat.


Minekután hetekig össze-vissza beszélt, így össze vagyok zavarodva.

Elég bonyolult eset, mert szerintem súlyos mentális problémái (is) vannak.


Bár a kérdésemre igazából senki nem válaszolt, hogy miért jobb az, hogy eltűnűnk és nem tiszteljük meg a másikat hosszú évek után annyival, hogy személyesen mondjuk a szemébe az aktuális érzéseinket, döntéseinket.


Nekem ez az alapvető problémám, mert felnőtt emberek vagyunk, nem tinik már.

Több év együttlét után én ha szeretem még a másikat, ha nem, úgy gondolom annyi a minimum, hogy kérnie sem kell, hogy személyesen rendezzük a dolgokat, mert ez alapvető.


De úgy tűnik, akkor ez egy tipikus férfi gondolkodásmód, hogy nem találkozunk azzal, aki évekig az életünk jelentős része volt, mert nem érdekel az esetleges hisztije.


Én milliószor elmondtam neki, hogy nem veszekedni szeretnék, csak mondjuk nem úgy szeretnék rá emlékezni, hogy az ablakból nézem végig, ahogy az ajtó elé leteszi a cuccaim, mert ő nem akar így látni.

2020. szept. 2. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért tette, mert nem tisztel, mert baromira nem érdekli, hogy ezt az egészet te hogy éled meg, csak magával van elfoglalva. Nem tudom mit nem értesz rajta, teljesen világos a tetteiből.
2020. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Visszavitte a cuccaid, kimondta a szakítást. Nem akar veled találkozni.

Ez bőven elég ahhoz, hogy ne erőltesd. Nincs mit megbeszélni. Ha az elmúlt egy évben, a romló kapcsolat alatt sem sikerült, akkor most sem fog.

2020. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!