Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudassam a változást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam a változást?

Figyelt kérdés

Azok után, hogy előző előtti héten még nyaralni voltunk, óránként kaptam a szerelmi vallomást, hogy milyen boldoggá teszem, hogy igen is családot szeretne, stb. Tehát mindent kaptam, szavakat és tetteket egyaránt.Beteg voltam, ápolt. Tehát ne is kérdezzétek, semmi probléma nem volt a kapcsolattal, illetve a szaíktásnak sem volt semmi jele. 2 hete még nyálasak voltunk és hű de szerelmesek.

A munka miatt kb csak annyira telt egy nap, hogy szia, milyen napod volt? Elmeséltük, fürdés, gyors szex és reggel megint munka. A hétvége volt a miénk, filmezés, kirándulás. De boldogan telt.

Azzal az indokkal szakított, hogy bár szerelmes, ez nem elég ahhoz hogy összetartson, ha gyereket akarunk. Hogy nincs bennünk elég közös, nincsenek közös érdeklődési területeink. Én pont ezt szerettem, hogy mások vagyunk. Szerinte nem tudunk beszélgetni, nincs közös témánk. Szerintem ez nem igaz. De az igaz, hogy nem ártott volna ha kitalálunk pár közös hobbit, többet beszélgetünk. Igazából ezek voltak a bajok. De a munka, és fárasztó nap után mikor megkért, hogy üljünk le beszélni, mindig azt mondtam hogy hagy aludjak már légyszi, majd holnap. És mindig csak holnap. Hétvégén pedig tereltem. Nem igazán szeretek beszélgetni. Mármint arról, ha valami mondjuk nem oké, ha látom hogy valami baj van, inkább elbújok minthogy meghallgassam. De a szakítás ráébresztett, hogy igen is ki kell találni valami hobbit, igen is meg kell beszélni a problémákat.

A baj, hogy nem tudom, ezt hogy mondjam el neki, mert ha nekem azt mondja valaki hogy szakít, akkor nem zaklatom. Nem írok, nem kérdezek, semmi. Hogy adjam a tudatára anélkül, hogy kapcsolatba lépnék vele? Vagy várjak egy hónapot, hátha keres magától?


2020. aug. 5. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A szakítást ált. megelőzi egy mély beszélgetés és ott elmondjátok mi a gond és akkor kellett volna elmondani h ezekben a dolgokban igaza van és h változtatsz
2020. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De nem volt beszélgetés, csak fogott és haza költöztetett a szüleimhez. Egyik pillanatról a másikra. Elmondta attól, hogy ez a megbeszélés a baj, meg hogy semmi közös dolgunk nincsen..
2020. aug. 5. 19:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig ez nem igaz, mert ott vannak a közös gondolataink, mindig kitaláltuk mit fog mondani a másik, nagyon egy frekvencián mozogtunk..Illetve az életcéljaink, a családon kívül a vállalkozás, illetve mindketten akartunk kutyát, földet, stb. Szerintem nagyon is egy irányba tartottunk!
2020. aug. 5. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok lehet ráébredt hogy már most egymás mellett éltek; a szürke mókuskerék hamar próbára teszi az embert. A munka szex evés hvgn filmezés és együttlét stb. egy tini kategória vagy egy lazább kapcsolat.


Esetleg külsődön változás vagy az ő viselkedésében?

2020. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, ő befejezte. Most lehet, hogy úgy érzed, hogy változnál, de az ilyen változások nem tartanak sokáig és ugyanitt lesz az egész. Később ugyanúgy mókuskerék lesz, ti meg ugyanúgy fogtok élni, ő meg nem ezt akarja.
2020. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1 év együtt élés volt, hamarabb nem jutott eszébe? én nem is értem, hogy más kapcsolatba hogy oldják meg az együttlétet, amikor 12 órákat dolgoznak a felek. este 8-kor már mit csinálnánk?

igen, most tényleg úgy érzem hogy változok, de valóban ha újra összejönnénk talán folytatódna ugyan ez. VAGY tanulok a hibából, és elfogadom hogy ahhoz hogy mellettem tartsam, kell a kommunikáció és az igazi érzelmi együttlét.

Neki semmi rossz nem volt a viselkedésében. A külsőm rendben van, odavan érte, minden nap elmondta, hogy itthonra minek csípem így ki magam, pedig kócos haj + annyira nem otthoni póló kombó volt.

2020. aug. 6. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!