Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, ha ő szerelmes, de én már nem?

Figyelt kérdés

Még viszonylag friss a kapcsolat, de számomra már eltűnt a kémia ( vagy lehet soha nem is volt?!? ) és rosszul érzem magam mellette. Mintha egy bűnös titkom lenne és azt rejtegetném előle. Látom, hogy neki az is mennyit jelent, ha csak odabújok hozzá és tőlem ezek annyira nem őszintén jönnek.


Mint embert, nagyon kedvelem, de nem tudok boldog lenni mellette. Nem mellesleg, már értem, hogy miért óckodtam eddig is a párkapcsolatoktól. Egyáltalán nem nekem való ez az egész.

Hogyan szakítsak úgy, hogy ne bántsam meg? Ő az első barátom és ezt ő is tudja, szóval azt nem mondhatom, hogy az exem iránt még vannak érzéseim.


2020. ápr. 10. 15:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A szextől egyáltalán nem óckodok, sőt..

Több "kalandom" is volt a párkapcsolat előtt, amik nem pont olyanok voltak, mint egy szexkapcsolat. Akkor is, azóta is jó baráti viszonyban vagyok velük. Mint férfi, akivel összeköthetném az élet, egyik sem tetszett, nem is úgy tekintettem rájuk. Már ekkoriban megfogalmazódott bennem, hogy nekem nem való párkapcsolat, őszintén, fogalmam sincs, hogy miért mentem most bele.

A legnagyobb probléma ott van, hogy nem tudom elkötelezni magam senki mellett. És nem, nem vágyok hosszútávon társra magam mellé, egy óriási nyűgnek érzem az egész párkapcsolatosdit.

2020. ápr. 11. 15:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolkodsz. Az ember társas lény, kell mellé valaki, akivel megoszthatja búját, baját, örömét.
2020. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hogy nem tudod elkötelezni magad, az azért van, mert nem vagy szerelmes. Ez senkivel nem történik meg túl gyakran. Szerintem max. 10 évente jön egy ilyen nagy szerelem. A kettő közti űrt van aki kitölti ilyen kalandozásokkal, amivel te is, van aki meg inkább nem megy bele megalkuvós kapcsolatokba. Az utóbbikra szoktak furcsán nézni, hogy 30/40 éves és még mindig nincs senkije, biztos homokos/leszbikus, mi az hogy még 25 évesen szűz, stb.

Amúgy voltál valaha szerelmes? Hány éves vagy?

2020. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!