Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, ha ő szerelmes, de én már nem?

Figyelt kérdés

Még viszonylag friss a kapcsolat, de számomra már eltűnt a kémia ( vagy lehet soha nem is volt?!? ) és rosszul érzem magam mellette. Mintha egy bűnös titkom lenne és azt rejtegetném előle. Látom, hogy neki az is mennyit jelent, ha csak odabújok hozzá és tőlem ezek annyira nem őszintén jönnek.


Mint embert, nagyon kedvelem, de nem tudok boldog lenni mellette. Nem mellesleg, már értem, hogy miért óckodtam eddig is a párkapcsolatoktól. Egyáltalán nem nekem való ez az egész.

Hogyan szakítsak úgy, hogy ne bántsam meg? Ő az első barátom és ezt ő is tudja, szóval azt nem mondhatom, hogy az exem iránt még vannak érzéseim.


2020. ápr. 10. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk amit ide leírtál, elmondhatnád neki is.
2020. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

“mintha egy bűnös titkom lenne”


Az, hogy megjátszod magad, s hazudsz neki, éppen eléggé būn...

Amúgy nem muszáj szakítani, mond el az érzéseidet, majd szakít ō magától...

2020. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Minnel tovább huzod annál rosszabb , meg azt is meg kell mondanod hogy miért húztad eddig.

Mond el az igazat, ennyi.

2020. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vele őszinte. Utána nagyon meg fogsz könnyebbülni. Ami nem megy, azt ne erőltesd.

Meg akarsz neki felelni, ezért van bűntudatod. Én is emiatt léptem ki, én ráadásul mást szeretek, és nem elég volt a magam bánata, még felőle is jött a szemrehányás, mert érezte, hogy nem vagyok benne érzelmileg, holott nem is ígértem, hogy benne leszek.

Az egészben a színészkedés volt a legrosszabb. Ha békén hagy, akkor még sokáig együtt lehettünk volna, lett volna szex és barátság is, de rákényszerített a színészkedésre, elvárta a nemlétező érzelmeimet és a vallomásaira várta a viszonzást, én meg nyilván nem akartam megbántani. Csakhogy ezzel elérte, hogy idő előtt kiléptem az egészből.

2020. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A saját vonzalmad elmúlásáról beszélj csak neki, semmiképpen ne őt minősítsd negatívan, ne őt okold. Az érzelmekkel ugyanis nem lehet vitatkozni és indoklást sem igényelnek. Nyilván így sem fog túl jól esni neki az egész, de ebben a formában legalább nem sértő. Mondd neki azt is, hogy sokra tartod mint embert meg becsülöd az értékeit és hogy köszönöd a kötődését, viszont sajnos nem tudod szívből viszonozni többet a szerelmét. Így a legkevésbé fájó számára.
2020. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A tisztesség azt diktálja, hogy őszintén megmondod neki, hogy vége. Jó tanácsot adott, aki azt írta, hogy a magad érzéseit mondd el neki, ne őt okoljad.
2020. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem írtál le mindent. Képbe jött egy másik pasi, akihez jobban vonzódsz, jól gondolom?
2020. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, abszolút nem. Olyannyira nem, hogy azon gondolkodom, lehet, aszexszuális vagyok.
2020. ápr. 10. 20:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a jelenlegi lelkiállapotod szülte átmeneti érzés, szerintem.
2020. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hány éves vagy.

Soha nem szerettél volna fiút tudni magad mellett? Ha netán nem is a szextől ódzkódsz, de nem vágysz egy társra magad mellé? Nem végzel önkielégítést sem? Ha mindezekre "nem"-mel felelsz, akkor talán aszexuális lehetsz. Kezeltesd magad.

2020. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!