Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobott az első szerelmem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott az első szerelmem, nagyon durva dolgokat mondott nekem. Össze vagyok törve, azóta csak sírok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, nagyon szeretem őt...:( Én nő vagyok

2020. márc. 6. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen az élet. Fog még érni csalódás és sokkal nagyobb fájdalom is, de fel a fejjel.
2020. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a valóságban. Semmit nem tehetsz.

Büszkén viseld, ne alázkodj meg. És főleg ne hisztizz...

2020. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne alazkodj meg mint en....elmentem hozza hogy beszeljuk meg, en az utolsokig kuzdok a kapcsolatert, nem adom fel.. Erre fenyegetozott, kidobott az utcara. Ejszaka. A lakohelyemtol 200kmre. Ennek par hete.. Kikeszultem en is...csunyan megalazott es tamadott olyan dolgokkal, amikkel tudta jol hogy megbant. 2.kapcsolatom volt, de vele komolyan gondoltam. Sajnos csak akkor voltam jo neki, ha happy vagyok. Ha mar rossz idoszakom vam, mehetek a kukaba. Mar nem banom, csak azt, hogy igy felreismertem. Mindig a jot feltetelezem az emberekrol. Nem naivsag, csak hiszek ebben..most en is ugy erzem hogy nincs tovabb, megszuntem letezni, vegetalok..osszeroppantam. En is szivesen fogadok tanacsokat... :D 25/l
2020. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahol itt azt olvastam, hogy el kell terelni a gondolatainkat. Most éppen filmet próbálok nézni, de nem tudok odafigyelni rá. Én sokat edzek + tanulnom is kell, holnaptól megpróbálom ezeket.
2020. márc. 6. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a felnőtt világban. Figyelj rám, mert ennyi whisky után csak egyszer elszek képes leirni : 2 ember létezik aki szakítani fog és aki szakitott túl kell esni rajta de za ido begyógyitja a sebeket...ez van.. shogy a tobbiek is mondjak fog meg erni csalodas, maiket pedig mondott ne vedd magadra, sportolj, azt csinálsz amit akarsz örülj, hogy megszabadultál tőle, hsizena sors egy sokkal tökéletesebb srácot tartogat számodra, járj boldogan és nyitott szemmel kitartas. :P H anagyon kell vaalki akk irhatsz privátban :P
2020. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!