Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és el is mondtam neki azóta alig beszéltem vele eddig 8 órákat msneztünk naponta most 3 napja fent se volt ez mért van talán megutált? Vagy már igy nem szeretne velem beszélni?

Figyelt kérdés
jah és belső tulajdonságaink ugyanolyanok mindenből ugynazt szeretjük utáljuk stb...
2008. nov. 13. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tiltott téged, mert ő nem azt érzi amit te. Ha tudod a számát, vagy tudtok találkozni, akkor beszéljétek meg a dolgot.
2008. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Legközelebb majd nem msnen ismerkedsz, hanem személyesen. Persze, hogy inkább azokat választja helyetted, akiknek van bátorságuk személyesen is odaállni elé...
2008. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egy szabályt tanulj meg egy életre.


Ha egy nőtől többet akarsz, akkor nem szabad vele barátkozni.

A nők szemponjából hosszabb-rövidebb párkapcsolatokra alkalmas pasikkal tele van a padlás, de olyan, akivel beszélgetni is lehet annál ritkább. A maguk nyakatekert módján ezért megbecsülik az ilyen fiúkat. Ez azt jelenti, hogy kiveszik őket azon hímegyedek köréből, akikkel hajlandók párkapcsolatot kezdeni. Mert a párkapcsolat tönkremehet, lehet, hogy rossz lesz a szex stb. jobb inkább bele sem kezdeni, mert akkor legalább a barátság megmarad.


Ez egy íratlan szabály, amit te megszegtél azzal, hogy bevalottad, nagyon tetszik neked.

2008. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de ez az iratlan szabály ... hát eléggé átgondoltam és teljesen igaz irtam neki myvipen levelet most van ma (11.14.) a szülinapja igy talán elolvassa és látja ebből hogy gondolok rá:) csak amugy annyit nem értek hogy azt mondta hogy semmi nincs abból ha teccem attól még semmi nem változik de akkor mért van ez igy most azt nem értem // am sztem nem tiltot le mert nem oan eddig még senkit sem tiltott le (és remélem nem nálam kezdte el) ==((am 12 éves vok szal sex...xD de majd ha nagyobb leszek akkor ezt a tanácsot /szabályt nem fogom elfelejteni!))==
2008. nov. 14. 14:03
 5/5 A kérdező kommentje:
amugy az van hogy azért nem jött el msnre mert átgondolta ezt az egészet:DDD(má itt örülök) és énis teccek neki és azóta... hát azóta happy vok:DDDDDD
2008. nov. 17. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!