Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van bármi jelentősége annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi jelentősége annak, hogy ki milyen gyorsan válaszol az smsre?

Figyelt kérdés
nyilván nem lehet messzemenő következtetéseket levonni ebből...ha gyorsan válaszol, akkor fontosabb a személy számára, stb
2010. júl. 10. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hülyeség
2010. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem....msn-en viszont számit...
2010. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én ha észreveszem, hogy kaptam egy sms-t rögtön válaszolok, függetlenül attól, hogy mennyire fontos az illető. És sokszor az ember észre sem vesz, hogy kapott egyet. Szerintem ennek semmi jelentősége.
2010. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem mindig válaszolok rögtön, csak ha fontos, ha nem annyira fontos, küldök sms-t netről, vagy írok neki emailt.
2010. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!