Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, akiknek szakállas párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek szakállas párja van, titeket hogy nem zavar?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem bírom elviselni (nem bántás, tényleg, sőt van akinek jól áll,nem is a kinezettel van bajom), szúr, nem jó úgy csókolózni sem,engem nagyon zavar:( Nem tehetek róla. Ma randiztam egy sráccal aki nagyon szimpatikus és fogunk is még találkozni. De elég nagy szakálla van épp, azt viszont megsem mondhatom,hogy légyszi borotváld le...Megszoksz vagy megszöksz? Vagy mi a megoldás?:D

2019. júl. 15. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

A rövidre nyírt szakáll és a borosta szúr. Egy rendes szakáll jobb esetben puha. Csak szólok. A nők akikkel voltam sosem panaszkodtak arra, hogy szúrt, csak ha borotvált volt az arcom és nőtt vissza.


Egy szakállas férfi

2019. júl. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

A szakáll nem szúr, a borosta szúr, mert rövid.


Maximum akkor szúr a szakáll, ha rövid és igénytelenül van tartva, mert mondjuk száraz, töredezett. Ilyenkor még "korpás" is lehet és elképesztően viszketni is tud, ha alatta annyria száraz a bőr, hogy hámlik... akik értenek hozzá, általában valamilyen olajat használnak rajta, lehetőleg olyat, ami nem hátráltatja a növekedését (tehát nem DHT blokkoló). Ilyen például a jojoba olaj is. Egyébként a legtöbb kifejezetten "szakáll olaj" is tele van DHT blokkolókkal, ezért jobb utána nézni és magad előállítani a szükséges terméket.


Nekem a mellkasom közepéig érne a szakállam, ha nem lenne elképesztően göndör (több 360°-os csavar, látszólag alig nő "hosszra"), de olyan puha, mint másoknak a haja.


Egyébként nem létezik, és még elméletben sem létezhet olyan nő, akiért leborotválnám. :)


23/F

2019. júl. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi ez megnyugtató :D Meg nem volt csók, de korabban a borostaval rossz tapasztalataim voltam,de akkor talan így nem lesz gáz 😄 :)
2019. júl. 15. 07:13
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Tapasztalat, hogy nem szúr, csak a borosta. Nekem egyébként bejön a szakáll.
2019. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Van akinek izgi ha szúr... exemet nem zavarta, nekem borosta van mindig. Kinek mi jön be. Ha jobban megnől valóban nem szúr.

De később ha mégis zavar megkérheted hogy vágja le, aztán vagy megteszi vagy nem.

2019. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarna, nem lennék vele.
2019. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát engem az zavar, ha nincs szakáll. Megőrülök a szakállért, borostáért, mindegy mi csak szőrös legyen az arc és ápolt. Sose zavart még a csókolózásban. Meg imádom cirógatni is.
2019. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. júl. 15. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha szerelmes leszel, akkor a szakállába is szerelmes leszel, csak azt fogod csókolgatni.
2019. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


A lányok többsége imádta, akikkel randiztam.


Sőt volt olyan aki elmondta első találkozáskor, hogy örült hogy megcsókoltam már csak azért is mert mindig is kiváncsi volt milyen egy ilyen szakállam férfival.


Majd rákérdeztem, hogy "Milyen?" Én is kíváncsian :D


A válasz az volt, hogy nem is érezte a szakállam.


Nekem már az a kategória, hogy ha valaki neki tolja az arcát vagy megsimogatja puhaságot érez. Kicsit olyan mint a drótszőrű magyar vizsla szörzete, csak hosszabb és egybeállóbb.


Mondjuk időnként útban van.


1 csóknál még nem feltünő, de egy hosszabb 10 perces csóknál, már előfurdul hogy a bajszom egy része csatlakozik és furcsa abbahagyni, megigazítani majd folytatni.


Plusz ágyban van, hogy a másik ráfekszik vagy a karjával magához szorítja. Ezzel kicsit furcsává téve ha megmozdulok mindkettőnk számára.


Talán ez a 2 negatívum, de a puhasága miatt inkább szeretni szokták.

2019. nov. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!