Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félig fekete vagyok és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig fekete vagyok és úgy érzem ez hátrányt jelent az ismertkedésben. Miért van ez így?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 19:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

jujujuj én imádnálak:D:P

amúgy lehet h félnek kicsit a kultúrádtól vagy ilyesmi, ne aggódj sztem sokaknak tetszel:)

21:)L

2010. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Azért van így, mert ezt beszéled be magadnak.

Nagyon sokféle ember van...mindegyiknek más és más az ízlése...van akinek egyértelműen nem jössz be vagy a bőrszíned miatt, vagy más miatt, ami töknem ahoz kapcsolódik...


De vannak akik kifejezetten kedvelik a félvérűeket, akiknek az ilyen emberek tetszenek...ugyanúgy, mint akik a szőke kékszeműeket szeretik pl. Ez ilyen egyszerű.

Szóval szerintem ez csak felfogás kérdése, és ha jó nézőpontból nézed -ahogyan te is mondtad-, akkor máris másképp látod. ;)


Egyébként pl én is olyan lány vagyok, akiknek kifejezetten tetszenek az ilyen pasik. :D

Márha pasi vagy. :P

2010. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2010. júl. 12. 14:00
 24/40 A kérdező kommentje:

Ezt a kultúra dolgot nem igazán értem, hogy miért hiszik sokan, hogy egy félvérnek más lenne a kultúrája. Én itt születtem és nevelkedtem Magyarországon, így szerintem kulturális eltérések nem igazén lehetnek. A legtöbb Európában élő félvér is szerintem itt nevelkedett és nem Afrikában, így ők is itt szocializálódtak.


A rasszisták, mint olyan is igen eltérő. Ismerek ilyen embereket és jó viszonyban vagyok, velük nem minden rasszista utálja a négereket, mivel Magyarországon. Kevesen vannak/vagyunk. Általában az országnak kárt tevő emberek zavarják őket.


Képet nem rakok fel magamról, mert nem szándékozom ismerkedni sem mutogatni magam.

2010. júl. 12. 14:11
 25/40 anonim ***** válasza:
én pl speckó imádom a félvéreket, arabokat, külföldi embereket, mert szerintem sokkal izgalmasabbak:-D testvérem barátja is perzsa, és nagyon jól megvannak, imádják egymást már 6 éve:-D
2010. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
Szia (: Nos ha az én társaságomba kerülnél nagyon nagy sikered lenne a lányoknál.. (nálam is ) mert oda vagyok a félvér fekete pasikért (: olyan különlegesek vagytok és szexik meg minden :D de a legfontosabb hogy legyen önbizalmad mert az ember akkor érzi magáát jól a bőrében. Azt a tanácsot tudom adni önbizalom növelésnek hogy a tükör elé állj be és vágj iszonyat hülye fejeket és utána nézz bele újra normálisan és meg fogod látni hogy mennyire jól is nézel ki és ettől lesz önbizalmad (: nekem bevált (: Puszi
2010. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
66%
Sztem egyáltalán nem hátrány!!!Én nekem pont ilyenek az eseteim!!!Csak ritkán találok ilyen pasit!!!!
2010. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Én wook ***** válasza:

nehéz beismerni ,de hátrányt is jelent ,nem te hanem társaid.

akik olyan szinűek :)

2010. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:15

Vele ismizz, kedves Kérdező:)

Amúgy szerintem sem hátrány, amíg nem szállsz el magadtól:) Sőt! Mint többen is leírták, különleges:):):)

2010. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Nekem eddig fekete afrikai barátom volt. Tetszenek, ahogy a félvér pasik is.

Szóval ne aggódj szerintem, nemcsak én vagyok ezen a véleményen.

2010. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!