Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félig fekete vagyok és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig fekete vagyok és úgy érzem ez hátrányt jelent az ismertkedésben. Miért van ez így?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 19:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
64%

fiu vagy lány vagy?

amúgy nem hinném, hogy bárki is cigánynak nézne...a barnaság csak egy dolog, sokkal többet mondanak a vonások, szerintem ettől nem kell félned! :)

2010. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
11%
mert a magyarok nem szeretik a cigányokat, mert félnek tőlük és hasonlítasz rájuk,mert olyan a színed
2010. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
amerikában az afroamerikaiak kb olyanok, mint itt a cigányok. ergo itt fel kéne hogy nézzenek rád az emberek.
2010. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Az, hogy bárki is összekeverne egy cigánnyal egyszerűen nevetséges, mert a bőrszínen kívül semmilyen más vonás nem egyezik és aki nem képes megkülönböztetni azzal erős gondok vannak.
2010. júl. 11. 17:14
 15/40 anonim ***** válasza:
Nos, őszinte leszek, nálam nem sok esélyed lenne, mert nem jönnek be a negrid vonások. Viszont ez egy lány a sok közül, másoknak meg pont ez tetszik. Ne görcsölj ezen, és akkor biztos, hogy megtalálod a lányokat, akiknek ez jön be. Fel a fejjel :) Amennyiben félreértettem volna, és lány vagy, helyettesítsd be az ellenkező neműekkel xD
2010. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Nem akarsz feltenni egy képet magadról?

Szerintem a félvérek nagyon szexik!:D

2010. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
mert sok a rasszista bunkó...de én pl. Imádom a néger pasikat, a félnégerekre pedig szavakat sem találok:D sőt, sok barátnőm van még ezzel így. Egyébként tényleg a nézőponton kéne változtatnod, mert hidd el, az EU-sok igenis szeretnek titeket!!!:)))
2010. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

"mert sok a rasszista bunkó"


Ez hülyeség, ha valakinek nem jönnek be a négerek, az már csak rasszista lehet?? Valakinek nem jönnek be a szőkék/fehér bőrűek/barna szeműek stb. Ízlés dolga. Kinek a pap, kinek a papné. Ettől még nem lesz rasszista senki. Én sem jövök be sok embernek, mert bőröm, mint a hó a napallergiám miatt. Ettől még nem rasszistázok le senkit. Kérdező! Továbbra is azt mondom, hogy legyél kicsit magabiztosabb, ne szégyelld magad, és meg fogod találni azokat, akiknek tetszel!

2010. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a félvér vagy a fekete emberek.
2010. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Beviz Elek ***** válasza:

Ha csaj vagy akkor találkozzunk!

Ha srác akkor ne!!!

Szóval én imádom a félvér lányokat :)))

20/f

2010. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!