Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Kit próbálnátok inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Kit próbálnátok inkább megszerezni magatoknak?

Figyelt kérdés
Inkább a könnyebben megkapható csúnya lányokat, vagy a szép de elérhetetlen lányokat, kaparintanátok meg magatoknak?
2010. júl. 10. 18:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl szép vagy, és azért nem mernek közeledni feléd. Egy képet mutatnál akkor könnyebb lenne eldönteni :)
2010. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

oké,akkor egy "túl" szép lányhoz mért nem mertek közeledni?

féltek a kudarctól?

2010. júl. 10. 18:23
 13/22 anonim ***** válasza:

Olyankor kb ez jár a fejemben: "Majd pont én tetszem neki, 5 percen belül talál nálam jobbat..." vagy "Tuti van pasija, aki egy ilyen lányt megfog az nem engedi el" Gondolom sokan vannak még ezzel így, úgyhogy inkább nem is próbálkozunk :)

Ha mégis megpróbálom akkor meg jön a "bocsi de van barátom" lerázó szöveg.

2010. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Az elérhetetlennel be se próbálkoznék, mint ahogy a csúnyával sem, inkább keresnék magamnak egy harmadikat.

A nőkkel az a jó, hogy sok van belőlük.

2010. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 95%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:28


Kb itt a lényeg.Túl jól néz ki , biztos vagy 10-en udvarolnak neki , miért épp engem választana stb. ilyesmi jár a fejemben.


Egyszer történt már velem , elkezdtem beszélgetni egy nagyon szép csajjal , jól elvoltunk dumáltunk vagy 1 órát ,de nem kezdtem el neki bókolgatni hogy milyen szép is vagy , jó a ruhád stb.Erre oda jön vmi srác ismerőse . elkezdi dícsérgetni , bókolni , meg nyomja a nagy szöveget(meg nem is volt rossz képű) , erre elhúz vele a csaj , aztán mikor megint találkoztam vele még csak vissza sem köszönt , kb úgy tett mintha életében nem látott volna , pedig egyikünk sem volt részeg mikor beszélgettünk , aztán azóta úgy vagyok vele hogy nekem elég volt ennyi , inkább meg sem próbálom mert úgyis csak pofáraesés a vége :/

Azóta sem próbáltam meg csinibabát felszedni , valahogy elment tőle a kedvem.Inkább átlagosnak mondott csajoknál próbálkozok.

2010. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

18:49es


Nem kell agyonbókolni, de egy kis finom mondatba rejtett megjegyzés nem ártott volna, mert így csak azt hitte hogy barátként közeledsz felé...nem?

2010. júl. 10. 18:52
 17/22 anonim ***** válasza:

Itt két lehetőség van.Egyik: Ronda vagy mint a... csak nem merik ezt így konkrétan megmondani. Másik : Tényleg szép vagy, és a pasik 90% -a azt gondolja van barátod/semmi esélyük... És hát ha semmi esélyem minek próbálkozzak. Dr. Csernus könyvében van olyasmi, hogy a férfiaknak kb. 75% kell, hogy odamenjenek ismerkedni valakihez, akitől akarnak valamit, mármint 75% esély a sikerre. És ha belegondolok nem hülyeség, mert ha ez a siker% közelít a nullához, akarok én pofára esni megint? Nem... ha meg jó esélyeim vannak, akkor meg ... Szoval nem csak rajtunk múlik, lehet te azt mutatod a külvilág felé, hogy elérhetetlen vagy, magas az igény esetleg. Az is lehet, hogy vannak jelentkezők, csak nem a szőke herceg aki neked kell, hanem más típus stb stb... Ezt cska te tudhatod.

20F

2010. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát sztem egyértelmű volt hogy mit akartam , fázott a lány hoztam egy takarót(házibuli volt) , egymás mellé bújtunk és úgy beszélgettünk 1 órán át(közben simogattam picit, és nem is nagyon ellenkezett , mondjuk azt mondtam neki h azért csinálom hogy ne fázzon :P).Már kezdtem bele élni magam , hogy van nála valamennyi esélyem , erre jött a másik srác (am a lábán alig állt olyan részeg volt) , azt kb 4-5 mondat után lelépett vele :/ Aztán már vissza sem jöttek a buliba , 2 hét után találkoztunk ujra és akkor meg meg sem ismert.
2010. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel.Én lány vagyok, bocsi hogy írok.Engem is szépnek tartanak,okos is vagyok mellette( nem beképzeltségből, hanem mert jól tanulok).Szerintem sokan elérhetetlennek tartanak, nincsenek fiú barátaim csak lányok, de az értelmesebbje. A fiúk mindig többet akartak tőlem, nem jeleztem feléjük hogy közeledhetnek, elutasító voltam, persze nem mindig, volt 2 barátom.Nem szeretem ha könnyű prédának tartanak.Kevesen szoktak bepróbálkozni, szóval szerintem inkább az átlagnál szeretnek próbálkozni, hogy elkerüljék a pofára esést.

L18

2010. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a könnyen megkapható csúnya lányok nekem nem tetszenek, először is azért mert csúnyák. másodszor is aki könnyen megkapható, azt már megkapták sokan, nálam ez hátrány, nem kell az akin már sokan keresztülmentek. Olvasgatva itt a hozzászólásokat. Sajnos nekem is volt már rossz tapasztalatom nehezen megszerezhető szép lánnyal, nem is sikerült. Először kikosarazott, mert állítólag még nem volt túl az előző kapcsolatán. Én ezt persze megértettem. A lényeg az, hogy jó hülye voltam mert annyira tetszett, hogy gondoltam én kivárom, mert úgy gondoltam megéri. Várok amennyit kell. A történet lényege, hogy 3 hónap elteltével amikor már nem bírtam várni, elhívtam. Hát jóhogy megint nemet mondott. Valószinüleg valami jóképű, de igen nagyképű majom barátja van, amilyen az első volt, bár nem tudom, nem beszélünk már. Úgyhogy én most egyiket se választanám :)
2010. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!