Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Kit próbálnátok inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Kit próbálnátok inkább megszerezni magatoknak?

Figyelt kérdés
Inkább a könnyebben megkapható csúnya lányokat, vagy a szép de elérhetetlen lányokat, kaparintanátok meg magatoknak?
2010. júl. 10. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű...
2010. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mért nem?? Fejtsd ki légyszi.
2010. júl. 10. 18:09
 3/22 anonim ***** válasza:
Mert a szépség nem minden.
2010. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát csúnya lányokat nem akarok megszerezni. Max egy menetre. Amúgy inkább a szép, de elérhetetlen, mert felébreszti bennem a vadászösztönt, hogy megszerezzem!
2010. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A szépet. Mindig az kell ami elérhetetlen, így megy ez... A csúnyát hogyan definiálnád? Mert ha úgy érted igénytelen, és buta akkor semmi pénzért nem kéne, inkább nő nélkül maradok.

Egyébként meg kelljen érte küzdeni, kelljen neki udvarolni, annál édesebb mikor végre sikerül. A könnyen kapható gyanús

2010. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
hát igen. JÓ HÜLYE KÉRDÉS! amúgy meg legyen szép azért ne beképzelt nekem személyszerint nemkell gazdag lány ne legyen plázaca meg ilyen selejt stílusú...
2010. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
mások által elfogadott vagyok, és szépnek tartanak, mégsem értem, hogy ennek ellenére senki sem közeledik felém, mért lehet ez??
2010. júl. 10. 18:13
 8/22 anonim ***** válasza:
Kép esetleg? Fej nélkül esetleg?
2010. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nem egyforma az izlésünk, lehet h ami neked ronda az nekünk szép (mert mondjuk mi nem főleg a fejet hanem a formás melleket, vagy a szép kuffert is nézzük...) Ha nagyon ronda az illető akkor persze hogy nem kell bármennyire is könnyű. (véleményem szerint mindenki szép, csak valaki ad magára, valaki meg hagyja a dolgokat ugy ahogy vannak. én pl.Járok kozmetikushoz, kifekszem napozni ha ugy érzem nagyon fehér vagyok, akkor vasalom a hajam de használok hővédőt mert nem akarok büdös, töredezett "öreges" hajat. Minden csak a befektetett idő kérdése, de hidd el megéri...)

Én elkezdenék velük beszélget, és érezném egy idő után melyik paszol hozzám. Plussz nekem pl. direkt a ducibb (mondom duci, nem kövér), magasabb, mosolygós csajok az eseteim, akiknél szerintem olyan apróságok mint pl. a szeplő nagyonis jól ál...

Van ide egy vicces válaszom (ez nem az én véleményem):

Mi a jobb?Megosztani egy tortát a barátaiddal vagy megenni egy kalap szart egyedül?:D

2010. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
amugy 18éves fiú vok, szal még benne ebbe a csajozós korba:D (előző)
2010. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!