Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elitélendőnak tartok a leszbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélendőnak tartok a leszbi csajokat? Van leszbi barátod?

Figyelt kérdés

Az a szitu ,hogy ha egy lányt meglátok, vonzódom hozzá, szeretném megismerni, ( már ha normális) és szeretnék a barátnője lenni, ha kedves, de az a helyzet, azt nem tudom elképzelni, hogy jó lenne vele a szex.Mert ugye, én is nő vagyok. De sokszor szeretnék inkább férfi lenni. Valahogy ezt el kéne döntenem, mert , mint irtam, szexelni srácokkal szeretek, de nyilvánvalóan vonzódom a lányokhoz, lehet ,komplexusos vagyok, Ödipusz, vagy Elektra vagy valamelyik.Segitsetek már ebben.

Azért nem akarom kipróbálni, ( mert ugy próba nélkül mi a francot lehet eldönteni ) mert nem akarok leszbikkel találkozni. Nem tudom,test nem vonz ,csak a lélek. Szóval az is lehet ,hogy az égvilágon nincs mégegy ilyen nő mint én .

és ráadásul, eddig csak normális párkapcsolataim voltak, normális, és direkt jó szexuális élettel, de nem voltak hosszuak, viszont érzelmek is megvoltak, de sokáig nem tartottak ( max 2 év) eddig a kapcsolat. Ha kiderülne, hogy netán az vagyok ,felvállalnám, nem érdekelne más véleménye, de ez igy egészen katasztrófális.

Ti elitélnétek, ha kiderülne, hogy a barátotok esetleg biszex? Lehet ,hogy pszihológushoz kéne mennem?


2010. júl. 10. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Te nem vagy leszbikus, magaddal nem vagy kibékülve, egyszerűen hiányolod egy nő társaságát. Ha leszbikus lennél a nővel való szexet is hiányolnád. Attól, hogy kedveled a nőket még nem leszel leszbikus, minden embernek szüksége van barátnőkre.


Minden esetre ha már így szóba hoztad, megmondom őszintén nem szívesen barátkozom leszbikusokkal, melegekkel, biszexuálisokkal és transzszexuálisokkal sem.

2010. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Apollo93 ***** válasza:
Nekem a normális leszbikusokkal nincs bajom. Nekem a divatleszbi kis pi*sákkal van a bajom, akik azt hiszik, hogy nagylányok, ha más lánnyal smárolgatnak.
2010. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. mondjuk ez elég biztató válasz.


2.én nem tartom magam attól nagylánynak ,hogy egy lánnyal smárolok, ( ha igy lenne ) viszont ha hallom, hogy egy férfitársaság bulizik, akkor inkább lennék férfi, mint nő.

Ez egy komplexus?

Nagyon zavar, most éppen voltam, egy hajóturán, és totál felidegesitettem magam ezen.


A másik, ami miatt kérdezem, mert nem volt hosszabb kapcsolatom, mert nincs kedvem állandóan gügyögni.bocsi..!

privát kapcsi oké, de társaságba járni,idegesitő.

2010. júl. 10. 15:19
 4/11 anonim ***** válasza:

hmm olyan furcsa, és még fiatal vagyok igazából fiúval sem voltam még 1ütt, csak csók volt. vannak fiúk akik nagyon tetszenek, felizgatnak, talán kapcsolat is lehetne, viszont vannak lányok is. szépek, kedvesek, kicsit mintha vonzanának:$ még a testük is:$ talán lehet hogy egy lány előtt jobban el tudnék lazulni, nemtudom.

vagy lehet hogy csak a hormonok játszanak velem, minden esetre furcsa.

egyszer szóba jött barátnők között, hogy mi lenen ha kiderülne hogy egy barátnőjük leszbikus. nem is akartak elgondolkozni, mindjárt mondták hogy inkább megszakítanák vele a kapcsolatot, mert attól félnek hogy a lány rájuk mászik.

tehát ott vagyok ha kiderülne hogy a lányokhoz vonzódom/nem a barátnőimhez!/ akkor itt maradnék barátok nélkül... pedig attól hogy a lányokra bukom, az nem azt jelenti hogy én bárkire rávetem magam azért mert ő lány... dehát ezt magyarázd el nekik:S...

szóval ha pszichológushoz mész szólj és megyek én is...

2010. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

légyszi irjatok még.

Fiuk véleménye is érdekelne.

2010. júl. 10. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem mind1 hogy homokos vagy leszbi az ő dolga,de ha egy buliban meglátok 2divatlezbit ahogy teszik magukat másoknak vagy nekünk körberöhögöm a haverokkal..nem ülök a szék mellé a gyerekes csitriktől csak ők hiszik. amíg nem hangoztatja valaki hogy más,könnyebb elfogadni szépen lassan csendben!

22F

2010. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

komplexusos vagy? XD az ödipusz komplexus (fiúgyermek anyja vagy anyjával egykorú iránti vágya) az Elektre komplexus (lány gyermek apja vagy apja korú iránti vágya)


Te csak saját magadat keresed...ezzel semmi baj... XD nem vagy komplexusos XD

2010. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nagyon is komlexusos vagyok. sokféle komplexusom van, de most nem téma ez.


Figyelj, előző válaszadó.

Amikor tizennégy voltam a tesóm harisnyában mászkált a lakásban, és ráizgultam. komoly vágyat éreztem iránta, hogy megöleljen, vagy megöleljem, vagy enyém legyen, vagy nem tudom, egy lány ilyet nem kiván ,ugyhogy azonnal férfinek képzeltem magam. Akkor kezdődőtt.

Nem vagyok leszbikus, mert a női csók nem érdekel, de azt kivánom, bárcsak itt lenne. Ugyanis, ő mindig elment, mert szinésznő ( ez igaz ! ) és este dolgozott.

én meg ott ültem egyedül a szobában, és senkit nem tudtam elhivni,nagyon magányos voltam. a barátnőkből volt, mint tenger, de én mást akartam.

2010. aug. 13. 18:00
 9/11 A kérdező kommentje:

Mivel ez volt az utasitás, az első. Elkezdtem ugy viselkedni, mint egy férfi, ugy beszélni,mint egy férfi, olyan kifejezéseket használni, mint egy férfi. Pedig nő vagyok. Olyan mértékig fajult, hogy egész kelléktáram van, ( a szinész vér öröklődik ) csakhogy én nő vagyok, és a férfiak ugy tekintenek rám, mint nem férfira.

Emlékszem, órákig utánoztam Fred Astert a partvissal ( a nem tudom hogy hivják, talán seprű , de idegenül hangzik ez a számból a felmosorongygal, és szerettem ezt játszani. De hogy élveztem e, azt nem tudom, azt hiszem a végén, mindig csalódtam. De ez volt az egyetlen játékom. A végén mindig kiderült, hogy puncim van, és egy unalmas kövér buta nő vagyok.

2010. aug. 13. 18:05
 10/11 A kérdező kommentje:

ezek után is azt mondod ,nem vagyok leszbikus?

Én férfi vagyok. Csak nincs kukim.


Ugyanakkor azt elképzelni sem tudom, hogy megvalósulhatna az álmom:


Egy autóban utazok egy férfival és beszélgetünk, a autónk talán szegényes, de tiszta, jól megy, jó motorral, és én csinos vagyok. ő pedig hallgat engem, ahogy beszélek.

2010. aug. 13. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!