Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Tetszik egy fiú.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy fiú.

Figyelt kérdés

Múltkor kérdezte, hogy hova járok suliba, hány éves vagyok, mit csináltam tegnap meg ilyen általános dolgokat. Én is próbálok vele beszélgetni, de nem nagyon megy.


Mit csináljak, honnan tudhatnám hogy tetszhetek-e neki?


2010. júl. 9. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha az életbe nem bírom felfogni, hogy ilyen alapvető sz*ros, h*gyos, fo*os, egyértelmű kérdéseket minek tesztek fel?? Innen a monitor elől kéne tudnom, hogy tetszel-e annak az xy fiúnak? Szóból ért az a gyönyörű ember, azért van egy gyönyörű szánk, hogy kérdezzünk, megérdeklődöd a fiúnál, hogy most mi is a helyzet. Ennyi lenne az egész, és utólag bocs, hogy ilyen nyers modorban írtam, pontozzatok le, ha jól esik -már mindent lesz*rok!
2010. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De most miiii?

Odaállok elé és megkérdezem, hogy: Figyi, tetszem neked?


....

2010. júl. 9. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:

beszélgess vele

ha látod hogy keresi a társaságod nagyobb esélyed van

de "hova jársz suliba" "mit csináltál ekkor és ekkor..."

ezek általános kérdések

ha nem tudtok elbeszélgetni felejtsd el

2010. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérd el a számát! Én lehidalnék, ha egy csaj elkérné a számom : D ...


-Szia! Nem adod meg a számod? Szívesen találkoznék veled kettesben : D .


és a válaszból le tudod szűrni, h tetszel-e neki

(ha nem az egyből a válasz, hogy "persze, szívesen" akkor nem valószínű, hogy te nagyon bejössz neki, vagy lehet, hogy van bnője)

2010. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!