Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Myvip randin várhatom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myvip randin várhatom, hogy egy csaj visszajelöljön, hogy kedvel?

Figyelt kérdés
vagy írjak egyből levelet is? mert nem úgy néz ki, hogy bárki komolyan venné.
2010. júl. 9. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki. Úgy jobban felfigyel rád.
2010. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a csaj normális akkor visszajelöl.

Én ott ismertem meg a barátnőmet és már kétszer randiztunk.

Nem csalódtam élőben sem benne. Szép, okos, imádom. :D

Visszajelölt akkor felvettem MSN-re és elkezdtem vele dumálni. De ne legyél nyomulós, mert nem szeretik.

2010. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ettől megyek fejjel a falnak...nektek már a netes helyeken kívül nem is megy az ismerkedés másképp? miért nem lehet egy parkba beszélgetni egymással, elmenni fagyizni, vagy hasonlók? A sex is majd egy HUB porton fog működni???
2010. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kinéztem magamnak 6 csajt, irtam mindnek valami frappánsat, és ebből 2 válaszolt, mindkettő fentvan már smn-en, és csak az egyik jelölt vissza. Ami a rosszhir, hogy pasija mindkettőnek van, szóval megkell küzdeni értük.. :S
2010. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!