Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden kopasz pasi bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kopasz pasi bunkó?

Figyelt kérdés
Na szóval. Megtetszett egy srác mellesleg kopasz. Megismertem és folyton bunkózott velem, kedves voltam meg tényleg minden, de oltogatott stb. mondom jól van nekem ebből az egészből nem kell még az ismerettség sem szval megmondtam neki h légyszíves többet ne is beszélgessünk inkább maximum köszönés. ez kb 2 hónappal ezelőtt volt. most megint megismertem egy srácot detto kopasz és ő is bunkóz. A dolog pikantériája hogy viszont vannak szval nm kopasz srácok 1-2 aki udvarol nekem, de velük nem járnék mert nem tudom elképzelni magam. a kopasz pasik meg valahogy vonzanak. nemtudom miért. De most én csinálok mindent rosszul vagy a kopasz pasik ilyen bunkók v, csak mindig pont ,,jó"-kat fogok ki? =( nagyon el vagyok keseredve amiatt hogy ez az én hibám ...
2010. júl. 9. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A haj termeli a kedvesség hormont, ezt mindenki tudja! Ne lepődj meg ezen!
2010. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D nos én nem vagyok kopasz , csak majdnem 1-2 mm-es hajam azért van :D , és nem tartom magam bunkónak . szóval ebből kiindulva az elsőnek lehet igaza. :D
2010. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem minden kopasz hapsi bunkó.csak az izomagyúak.szerintem csak kifogtad.
2010. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D:D

hát kinek hol kezdődik a bunkóság,de akikkel én is találkoztam kopasz pasikkal tényleg bunkók voltak...:D hát kitudja hogy van ez :D

2010. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem,de ritka a kivétel :D
2010. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.A hajnak semmi köze ehhez.xD De ha vki így gondolja...
2010. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kopaszok nem tudom hogy bunkók e,de az tuti hogy hót rondák.
2011. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!