Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek tetszik ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek tetszik ha egy pasi kopasz és kigyúrt?

Figyelt kérdés
At már más kérdés,hogy normálisak-e.
2009. ápr. 3. 08:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

nekem nem tetszik nem is jon be inkabb a kicsit pocakos nem nagyon kigyurt de az sem baj ha nem sulyozik


amugy a multkor a baratom egy 190 magas kigyurt pasit utott meg ugy hogy ossze esett pedig a haverem 170 magas es 65 kilo nem nezte volna senki h egy vezna gyerek ilyen eros is lehet

2009. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Párom kopasz (kevés haja van, inkább leborotválja), kigyúrt (világ életében sportolt és most sem hagyta abba), 4 diplomája van több cégnél tanácsadó, egyetemen óradó tanár. Nekem tetszik.
2009. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Én barátom is kopasz, kigyúrt, de nem az a tipikus "most akkor én vagyok itt a kemény". Teljesen normális és egyetemre jár, szóval nem is buta :)
2009. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tetszik,kigyúrt is,de csak ha nem hasonlít egy felfújt lufira.Az ronda kicsit kigyúrt az jó.Hát igen sokan társítják a kopasz kigyúrtat a butasággal,bunkósággal van olyan is,az én vagyok a Jani típust na azt kösz nem.De akiket én ismerek aranyosak.
2009. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
attól függ milyen tipusú. eleve nem szeretem a túlságosan kigyúrt embereket, ha még alacsony (170körül) akkor még hülyébben néz kis. egy pici szálkásítás és éntőlem lehet kopasz, ha jól áll neki.
2009. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Párom 180/104 széttetovált, kopasz, imádom, imádom, imádom, imádom! :)
2009. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon nem tetszenek az ilyen karakterű srácok... de hát izlések és pofonok :)
2009. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jött be nekem ilyen pasi, de amíg normális, addig semmi problémám vele.
2009. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Exem nagyon kigyúrt volt, szerintem jó az, ha természetes, és látszik, hogy a sportolástól van, és nem a szteroidoktól.

Kopaszság nekem nem tetszik, én - ha már zsánerekről beszélünk - a szép, ápolt, fényes hosszú hajzuhatagra szavazok. :)

2009. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Nekem kifejezetten az ilyen pasik tetszenek. Imadom a kopasz ferfiakat, nemelyik ferfinak kifejezetten jol all. Es ha egy kicsit sportosabb alkat az csak jo. Nekem nagyon bejonnek, vilag eletemben a gyengeim voltak es most is azok, hisz a baratom is kopasz, szepen kidolgozott felsoteste van, viszont ha hiszitek hanem minden romantikus filmen kepes elerzekenyulni, tobbszor sirt mar elottem....szoval sokszor a nagy, erot sugarzo kulso egy erzekeny lelket takar. Persze azert nem tutyimutyi:) masok elott mindig nagyon hatarozott es celtudatos....az idegen emberk sokszor eloszor tartanak tole....a baratom meg persze ezt elvezi...fo hogy mi ketten tudjuk milyen is o valojaban.

Egyszer feljott hozzam intrire es utana minden csaj de meg nehany fiu is amulva jott hozzam h mi van te xxx-el jarsz?:)jol esik nemcsak a ferfiaknak ha szep baratnojuk van de azert valljuk be mi nok is szeretjuk ha irigykednek a baratnoink a pasinkra.Persze ez nem fugg sem a hajszintol, sem a gyurastol...

2009. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!