Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak hülyíteken, vagy télleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hülyíteken, vagy télleg mind a 3-nak ennyire bejövök?

Figyelt kérdés

van 3 csaj, (2db 15 éves meg 1db 18) barátnők, már elég sokat beszéltünk, és azt mondják mind a 3-an hogy nagyon jó pasi vagyok, és járnának is velem.Jól elszoktunk beszélgetni(msn-en), mind a 3 bomba jó nő.

én csak 14 vagyok, télleg lehet, hogy mindnek bejövök?

ha kell idézek beszélgetéseinkből


2010. júl. 9. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
tiniribanc is létezhet a bomba nőben...vagyis mind a kettő:))
2010. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó előtt inkább tanulj meg írni és fogalmazni mielőtt észt próbálsz osztani.
2010. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem utolsó előtti, beelőztetek, szóval 17:59-nek ment
2010. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
na látom megint elvannak a válaszadók..
2010. júl. 9. 20:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: ha okosabb lennél rájönnél h nem az észt osztottam és nem mondtam h ki mit csináljon...hanem az én tapasztalataim meséltemel amire emlékeztem és az élményeimmel számoltam be!



Irásról viszont azt mondom h én gyorsan irok ez a szokásom ha nem tetszik akkor ne olvasd el és kapd be és olts máshol!

2010. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!