Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak hülyíteken, vagy télleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hülyíteken, vagy télleg mind a 3-nak ennyire bejövök?

Figyelt kérdés

van 3 csaj, (2db 15 éves meg 1db 18) barátnők, már elég sokat beszéltünk, és azt mondják mind a 3-an hogy nagyon jó pasi vagyok, és járnának is velem.Jól elszoktunk beszélgetni(msn-en), mind a 3 bomba jó nő.

én csak 14 vagyok, télleg lehet, hogy mindnek bejövök?

ha kell idézek beszélgetéseinkből


2010. júl. 9. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen, idézz légyszíves.
2010. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen nem valószínű, hogy te 14 évesen annyira bejössz neki és járna veled. Szerintem ő vagy nagyon gyerekes, vagy csak hülyéskedik. A másik kettőt nem tudom.

18/L

2010. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
egyenként hívd el őket valahova és megtudod
2010. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Ta vagy a legkirályabb király, ha mindhármat megfekteted. Főleg ha egyszerre.
2010. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"a réka meg a merci összeverekedtek miattad"

"mennyire jövök be nektek?-- írtóra,írtóra, ezt már megbeszéltük és nekem is nagyon"

"járnál velem?--alap mert már elég régóta ismerlek

és mindent megtudok veled beszélni mert te nagyon jóóó vagy "


idézzek még? amugy nem gyerekes a 18 éves, szerintem neki csak az ágyra kellenék, de nem zavar :D, amugy meg mind a két 15 éves nagyon jó nő, és az egyik nagyon rám állt.

2010. júl. 9. 16:59
 6/15 anonim ***** válasza:

"a réka meg a merci összeverekedtek miattad"


Ez csak hülyítés.

2010. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És meg is mernéd baszni őket? :D
2010. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kell játszanod az agyad öcsi, egy 18éves magasról szarna rád ilyen korban.
2010. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem is votl 3 csaj amikor jöttek rám és legyeztek körülöttem...lehet h 4 is volt már nem tudom...de csak hülyéskedtek ők...Mivel ha több csaj tánmad egy pasira akrko a csajoknál nagyobb az erő és igy te el vayg nyomva és eurt bátrabbak és persze együtt jobban tudnak hülyéskedni...

De azrét elvannak azilyenekkel egy darabig...

Lehet h jó kis fiúgyerek vagy, de én nem győződnék meg 100% osan h rád vannak kattanva....

Ja és még emlékszem még 12-13 éves koromba is h m,ég másik 3 osztálytársam iylneket mondottak de mindneki tudta h csak hülyéskednek...

2010. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"a réka meg a merci összeverekedtek miattad"



.......drágá isten szépen kérlek, árányeső hulljon...

2010. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!