Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kis smink vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis smink vagy inkább természetesség?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és hamarosan randizok egy fiúval,aki nagyon tetszik és számíthatok az első csókra is... És nem tudom eldönteni,hogy kisminkeljem-e magam vagy inkább maradjak természetes? Barátnőm szerint inkább egy kis smink.(Nálam a smink csak ennyi: egy kis átlátszó szájfény,szempillaspirál,és alapozó,de ilyenkor nyáron nem nagyon) Ez annyira visszafogott smink lenne,hogy természetesen hatna.:) Akkor most melyiket is válasszam?! A csóknál nem zavaró a szájfény? Fiúk,lányok válasza érdekelne egyaránt.:)
2010. júl. 9. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mondjuk én eléggé szeretek sminkelni. szerintem ha egy lánynak van az arcán valami, ami nagyon előnyösen áll rajta, akkor azt emelje ki. nekem pl nagy zöld szemeim vannak és önmagábanis hosszú fekete szempilláim de használok spirált. szval szerintem akár egy bőrszínű szemhéjpúder, barna vagy fekete szemceruza(csak vékonyan) és szempillaspirál jólenne. és szájfény is mehet.
2010. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A kettő nem zárja ki egymást.

Úgy is lehetsz természetes,ha ki vagy sminkelve.


Én nyáron nagyon ritkán sminkelek,amúgy szoktam.

Nekem a smink ebből áll:egy kis korrektorral eltüntetem a bőrhibákat,szempillaspirállal kiemelem kicsit a szemem,a szemhéjamra barnás vagy barackos árnyalatú szemhéjport teszek,ami éppen,hogy látszik közelről,végül egy kis szájfény vagy ajakápoló.


Ha jobban érzed magad sminkben,akkor a szokásos sminkedet készítsd el:)

Amit te írtál az is nagyon jó.Ez amolyan "kiemeli a szépet,takarja a csúnyábbat" smink:)

15/L

2010. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a természetes szépséget és utálom a vakolatot a nőkön, de mindenkinek vannak apró hibái.

A nők aztán tudják, hogyan tüntessék el ezeket.

Nagyon helyes, egyetértek, főleg mivel merem remélni, hogy azért teszi, mert nekem akar tetszeni.

Igazán akkor jó, mikor alig látszik és természetesnek hat.

De hát én tanítsak profikat?

Egy mafla férfi?

Engem csak az eredmény érdekel...

2012. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!